UMIDIGI вмонтує в смартфон термометр

202102umidigi thermometer smartphones 1920x1080 1

Стримати поширення пандемії COVID-19 все ще залишається основною проблемою у 2021 році. Лихоманка може бути раннім показником зараження, тому ви можете спостерігати вимірювання температури скрізь.

Щоб задовольнити потреби людей у ​​повсякденному житті та зробити вимірювання температури більш зручним, китайський технологічний бренд UMIDIGI інтегрує у свої смартфони новий датчик, інфрачервоний термометр, і забезпечує їх на світовому ринку.

З моменту запуску першого у світі смартфона початкового рівня з інфрачервоним термометром UMIDIGI A7S для боротьби з COVID-19, зараз UMIDIGI має 3 смартфони початкового рівня, які вже мають цю функцію, UMIDIGI A9, A9 Pro та A7S. Звичайно, інфрачервоний датчик термометра смартфона може бути не таким точним, як звичайні термометри, але вони можуть одночасно вимірювати температуру багатьох людей. А UMIDIGI стверджує, що мінімальне значення розподілу його телефонного термометра дорівнює 0,2 ℃, що робить його дуже близьким до звичайних термометрів

У відео на YouTube UMIDIGI демонструє, як працює функція вимірювання температури. Просто націлить телефон комусь у лоб, торкніться програми, і телефон покаже вам температуру.

Смартфони, що вимірюють температуру MIDIGI, стали великим хітом у всьому світі, не тільки завдяки функції вимірювання температури, але й інших чудових характеристик за ці гроші. Візьмемо для прикладу UMIDIGI A9 Pro, телефон має 48-мегапіксельну задню камеру Sony, 24-мегапіксельну селфі-камеру Sony, до 6 ГБ + 128 ГБ, 6,3-дюймовий дисплей FHD +, а також задню та металеву раму преміум дизайну.

А A9 Pro починається лише з 129,99 долара США у всьому світі, тоді як дешевші версії UMIDIGI A9 та A7S – близько 100 доларів США.

UMIDIGI A9 Max: Потужний телефон початкового рівня з датчиком температури

Після успіху своїх поточних температурних смартфонів UMIDIGI запропонує вам більш потужний варіант UMIDIGI A9 Max, який вміщує до 8 ГБ оперативної пам’яті.

Як показує тизер. Він повинен мати аналогічний дизайн та характеристики камери, як UMIDIGI A9 Pro. І ціна очікується нижче 200 доларів США.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Меня всегда интересовали IT-технологии и, поскольку моя профессиональная деятельность, а это дизайн и допечатная подготовка, невозможна без их помощи, то так вышло, что всё, что было связано с компьютерами, например сборка и модернизация "железа", а также настройкой софта мне всегда приходилось заниматься самому.
Ну, а с появлением в нашей жизни гаджетов, сфера моих интересов расширилась и на них тоже.

Люблю изучать и анализировать возможности различных устройств, и уже много лет, прежде чем приобрести что-нибудь новое, всегда очень долго и тщательно изучаю возможности каждой из потенциальных моделей, провожу достаточно длительную и кропотливую работу, читаю обзоры, отзывы и сравнения.

Наградой за это является то, что чаще всего я и на самом деле приобретаю самое лучшее, что можно взять в рамках изначально запланированного мной бюджета.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua