Tesla купила біткойни за 1,5 мільярда доларів і буде за них продавати свою продукцію

2021020209 elon musk by tesla

Лідер електромобілів Tesla у своєму щорічному фінансовому звіті, представленому Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC), зазначив, що компанія інвестувала в біткойни приблизно 1,5 млрд доларів. Крім того, споживачі зможуть платити через цю криптовалюту за придбання продуктів компанії. У день новин ціна біткойна різко зросла з 38 903 доларів США, збільшившись більше ніж на 19%.

Біткойн

Тесла заявив, що компанія оновила свою інвестиційну стратегію в січні цього року. Виходячи з концепції диверсифікації та гнучкості, частина грошових коштів використовується для інвестування в інші резервні активи. Вони включають цифрові активи, золото, фонди та інші. До цього часу компанія придбала загалом близько 1,5 мільярда доларів біткойнів.

Багато компаній, що перелічені в США, інвестували в біткойни. Наприклад, MicroStrategy, яка в основному розробляє програмне забезпечення для бізнес-аналітики та мобільні програми, придбала минулого року активи в біткойнах на 425 мільйонів доларів, щоб уникнути інфляції. Компанія електронних платежів Square також оголосила минулого року про придбання 4 709 біткойнів за ціною 50 мільйонів доларів. Вони зробили це на основі прогнозу, що криптовалюти можуть зміцнити свої економічні можливості.

Чи надійний біткойн?

Однак Тесла також попередив, що вартість цифрових активів може і надалі залишатися дуже мінливою, що призводить до ризиків та невизначеності. Крім того, це тенденція, що формується, і неможливо передбачити прийняття інвесторів, споживачів чи компаній. Відсутність фізичної форми та залежність від різних технологій встановлення та перевірки транзакцій або децентралізований характер можуть бути піддані зловмисним атакам або мати проблеми із застарілим технічним старінням. Це може завдати фінансової шкоди компанії.

Засновник і генеральний директор Tesla Ілон Маск ніколи не вагався публічно підтримати криптовалюти. Наприкінці січня він додав хештег #bitcoin у свій профіль у Twitter. Це спричинило зростання біткойнів на 15,5%. Dogecoin, створений у 2013 році, також підживлювався Маск. Вона зросла приблизно з 0,003 дол. США в листопаді минулого року до 0,82 дол. США на цьому тижні, збільшившись на 2723%.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua