Telegram став найбільш завантажуваним додатком у січні

У січні інцидент зі зміною користувальницьких термінів WhatsApp спонукав користувачів звернутися до іншого програмного забезпечення для зашифрованого зв'язку, таких як Telegram та Signal.

За останніми даними Sensor Tower, Telegram став найбільш завантажуваним додатком із 63 мільйонами завантажень у всьому світі в січні, що в 3,8 раза більше, ніж у тому ж місяці минулого року.

Крім того, у нього найбільший у світі коефіцієнт завантаження неігрових додатків. У січні цього року кількість нових користувачів Telegram різко зросла, що робить його найбільш завантажуваним неігровим додатком у світі.

Він навіть перевершив популярне телематичне програмне забезпечення, таке як Tiktok та Zoom. Що стосується складу користувачів, найбільше користувачів має Індія, яка становить 24%, а потім Індонезія - 10%. Tiktok посів друге місце з майже 62 мільйонами установок.

Що стосується країни походження користувачів, 17% - це китайська версія Tiktok, а саме Douyin, а другою за величиною є США, на яку припадає 10% усіх користувачів.

Telegram став найбільш завантажуваним додатком у січні

Signal також вперше посів третє місце в цій хвилі виходу користувачів. WhatsApp, який посів перше місце серед усіх неігрових додатків у 2019 році, опустився на п'яте місце у 2020 році.

Як WhatsApp допоміг Telegram стати найбільш завантажуваним додатком?

Ці дані також є останньою статистикою завантажень додатків після інциденту WhatsApp. 6 січня цього року ЗМІ повідомили, що WhatsApp змінив умови користування. Було сподіватися, що користувачі погодиться на те, щоб додаток збирав певну інформацію про користувача, інакше його послуги будуть недоступні.

На той час Sensor Tower оцінював, що App Store та Google Play Store мали майже 7,5 мільйона завантажень та інсталяцій Signal лише за п’ять днів до 1/10. Це було в 43 рази більше, ніж за попередній тиждень. Telegram стверджує, що в січні було понад 100 мільйонів нових користувачів.

Щоб залучити загальних користувачів до участі, Telegram також додав ряд функцій в останні редакції. Вони включають можливість імпортувати записи спілкування на WhatsApp, Line, KokaoTalk, включаючи текст, відео та документи в особисті чати або групові дзвінки, а також видаляти зашифровані повідомлення, групи та записи дзвінків, а також смайлики, наліпки та функції відтворення музики.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: