У Мережу просочилися перші скріншоти Android 12

202102android 12 1080x608 1

Очікується, що Android 12 Developer Preview вийде цього або наступного тижня як рання бета-версія нової операційної системи Google. Тепер з’явилися нові подробиці про Android 12. У нас є перші знімки екрану ОС.

Слід відразу зазначити, що ці знімки екрану були отримані з надійного джерела, але їх справжність ще не підтверджена. Беручи до уваги, що картинки з’явилися напередодні випуску Android 12 Developer Preview, логічно припустити, що вони демонструють інтерфейс цієї конкретної версії ОС.

Зображення чітко демонструють перероблений користувальницький інтерфейс, і в цілому це здається ще більш схожим на Інтерфейс iOS. Другий момент, на який слід звернути увагу — це підвищена безпека. В Android 12, під час запуску програми, система попереджатиме вас про те, якими ресурсами користується ця програма. Наприклад, чи має він доступ до камери, мікрофона або GPS. У цьому випадку користувач зможе негайно вимкнути доступ програми до будь-яких ресурсів.

Нижче наведені раніше просочені функції, які, як очікується, будуть запущені з новою версією операційної системи Android.

Google випустить загальносистемні кольорові теми з Android 12

Google готується випустити нову версію своєї мобільної операційної системи Android 12. Тим часом ентузіасти відкривають всі нові функції, які чекають нас із запуском Android 12.

Цього разу інформацією поділився вебсайт 9to5Google. За інформацією джерела, Google працює над кольоровими темами, які підтримують Android. Вони дозволять вибрати один основний і один вторинний кольори, що відіб’ються на зовнішньому вигляді всієї системи.

Елементи інтерфейсу будуть «перефарбовані» відповідно до обраної теми, включаючи попередження та швидкі налаштування. Сторонні програми також підтримуватимуть теми, приводячи основний інтерфейс та інтерфейс додатків до одного стилю.

Це основний крок у порівнянні з Android 10 та Android 11, де ОС та додатки можуть перемикатися між темними та світлими темами. Самі виробники смартфонів Android часто пропонують різні теми; але в Android 12 це стане можливим відразу на системному рівні.

Google поверне корисну функцію з Android 12

За словами джерела, Google поверне в наступній версії своєї операційної системи Android (Android 12) функцію, яка активно тестувалась і повинна була з’явитися в Android 11. Розробники Google називають цю функцію “Коламбус”.

Це позначення приховує можливість виконувати ряд дій, двічі натискаючи на задню панель смартфона; приблизно так само, як екран прокидається, натискаючи на дисплей. За замовчуванням подвійне натискання на тильній стороні мало запустити Google Assistant; але ми можемо призначити цю дію практично для будь-якої іншої дії: вимкнути будильник, запустити камеру, зупинити відтворення відео, вимкнути звук під час вхідного дзвінка тощо.

В Android 12 Columbus буде виконувати лише деякі дії, використовуючи цю функцію, ви можете знову зателефонувати Google Assistant, зробити знімок екрана, призупинити та відновити відтворення відео, відкрити сповіщення або фонове меню програм.

Щоб випадкові поштовхи або інші дії не інтерпретувались як подвійне натискання; спочатку користувачеві потрібно буде зареєструвати цей «жест». Також у налаштуваннях Android Columbus можна повністю вимкнути.

Android 12 принесе абсолютно новий режим розділеного екрана

Google готує цікаві нововведення для Android 12. Окрім спрощеної процедури передачі паролів Wi-Fi, обмеженого мережевого режиму та таємничого режиму сплячого режиму, деякі розробники відкрили нову функцію, яка порадує власників смартфонів з великими екранами.

Мова йде про перероблений режим багатозадачності з розділеним екраном. У цьому режимі ви можете показувати дві програми одночасно (іноді й більше) і використовувати їх одночасно. Це особливо корисно на смартфонах з великими дисплеями.

Використовувати пару додатків одночасно; тепер вам потрібно відкрити одну з них; потім активуйте режим розділеного екрана для цієї програми, використовуючи перегляд останніх програм, і виберіть другу програму. Це рішення часто було не дуже зручним, і такі виробники, як Samsung, LG та Microsoft пропонували свої альтернативи.

За даними 9to5Google, Google готує повністю перероблений режим розділеного екрана, який називається App Pairs (пари програм). Під час перегляду останніх програм App Pairs дозволяє розглядати пару програм як одне завдання.

Таким чином, користувач може створити пару двох програм, які він часто використовує разом. Тоді він може легко запустити або повернутися до них після роботи з іншими програмами. Щоб проілюструвати дію функції, 9to5Google створив макет того, як ця функція може виглядати.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua