Офіційна презентація Galaxy F62 відбудеться 15 лютого: що чекати?

Ще у жовтні 2020 року Samsung розширив свій асортимент мобільних смартфонів, додавши серію Galaxy F. Для тих, хто не обізнаний, серія F - це камера, орієнтована на камеру, F41 як перший смартфон. Схоже, південнокорейський гігант зараз хоче додати до складу другий пристрій, який отримав назву Galaxy F62. Про цей прізвисько ми чуємо не вперше.

Протягом останніх кількох тижнів Galaxy F62 отримує сильну спеку, оскільки наближається до офіційного відкриття. Тепер у нас є офіційна хронологія запуску смартфона прямо від Samsung. Не тільки це, але офіційний тизер також підтверджує дизайн смартфона. Ось усе, що вам потрібно про це знати.

Офіційний запуск Samsung Galaxy F62 призначений на 15 лютого

Зараз Samsung поділилася офіційним тизером на своїй платформі соціальних мереж. До всього іншого, бренд також опублікував спеціальну сторінку в прямому ефірі на своєму офіційному вебсайт. Тизер підтверджує графік запуску смартфона. Офіційне представлення Galaxy F62 відбудеться 15 лютого о 12:00 в Індії.

Офіційна презентація Galaxy F62 відбудеться 15 лютого: що чекати?Як ви можете зрозуміти, це буде ексклюзивний смартфон Flipkart, як і попередній Galaxy F41. Згідно з тизером, пристрій використовуватиме 7-нм чипсет компанії Exynos 9825 компанії. Для тих, хто не обізнаний, лінійка Galaxy Note 10 також має той самий чипсет під капотом. Схоже, це ключова родзинка смартфона, оскільки Samsung дражнить хештег #FullOnSpeedy.

Що стосується дизайну, смартфон поміщає модуль з чотирма камерами на задній панелі, що супроводжується світлодіодним спалахом. Ми можемо побачити компанію, яка дотримується градієнтної колірної схеми на звороті. Galaxy F62 матиме великий дисплей із вирізом в центрі. Тизер пропонує досить тонку рамку збоку разом із відносно тоншим підборіддям.

Що ще ми можемо очікувати від цього нового смартфона?

Хоча на цьому етапі з офіційним запуском через кілька днів, ми, як правило, маємо певну надійну інформацію про продукт. На жаль, це не так у випадку з Galaxy F62. Єдиною інформацією, яку ми маємо, крім чипсету, є номер моделі SM-E625F. Смартфон працюватиме на операційній системі Android 11 з One UI 3.1 зверху.

Окрім Galaxy F62, Samsung, схоже, працює на багатьох інших пристроях. Ми розглядаємо Galaxy F12, M02, A72 та A52 5G.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: