Не тільки COVID: Facebook заблокує всі чутки, пов’язані з вакцинами

Інтернет — найкраще місце для отримання інформації на будь-яку необхідну вам тему. Однак ми повинні бути дуже обережними, оскільки Інтернет містить багато неправдивої інформації. Коли глобальна битва за пандемію коронавірусу вступає у стадію вакцинації, з’являється маса повідомлень про наявні вакцини.

Однак існує нескінченна неправдива інформація про вакцини проти COVID-19 та інші вакцини. З цією метою американський гігант соціальних мереж Facebook оголосив, що заблокує всю неправдиву інформацію про вакцину проти коронавірусу.

Фактично це також блокуватиме неправдиву інформацію щодо вакцин, що не входять до COVID-19.

Не тільки COVID: Facebook заблокує всі чутки, пов’язані з вакцинами

Під час пандемії Facebook повинен був створити список неправдивої інформації про здоров'я, яку він блокує. У понеділок компанія оголосила, що розширить список і загалом заблокує чутки про вакцини. Наприклад, ті чутки про те, що вакцини отруйні та що вакцинація спричинить аутизм.

Крім того, фальшивій інформації на кшталт «новий коронавірус створений людиною» не буде місця у Facebook. Крім того, у Facebook не з’являться чутки про те, що вакцина проти коронавірусу небезпечна. Програмний гігант запобіжить появі такої інформації на своїй платформі.

До цього Facebook забороняв розміщувати ці заяви в рекламі. Компанія також видалить групи, сторінки та облікові записи користувачів, де ці чутки про вакцини з’являться в майбутньому.

Чутки про вакцину від коронавірусу у Facebook

В основі глобальної пандемії Facebook вжив суворих заходів для боротьби з чутками про вакцину. Однак про інші чутки про вакцини було неприємно. Ці чутки про вакцину рідко видаляли, якщо їх не вважають безпосереднім ризиком шкоди здоров’ю. Однак із Facebook це вже не буде.

За даними Facebook, будь-яка громадська думка, яку експерти охорони здоров’я вважають хибною, вона її видалить. Якщо інформація отримає високий рівень критики з боку експертів з охорони здоров’я, вона також видалить її.

Попри те, що Facebook заявив про це у грудні, на платформі є багато чуток про вакцину проти коронавірусу. Сторінки, групи та акаунти користувачів дочірньої компанії Instagram у Facebook все ще поширюють чутки.

Facebook також повідомляє користувачам, коли та де вони можуть отримати нову вакцину проти коронавірусу. Компанія співпрацюватиме з Університетом Джона Хопкінса та Американською асоціацією пенсіонерів, щоб передавати інформацію про вакцинацію афроамериканцям, латиноамериканцям та корінним американцям, а також американцям, яким понад 50 років. Він також зверне увагу на ці групи для звітів про вакцину проти коронавірусу.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: