На GeekBench з'явився ігровий телефон ASUS з 16 ГБ оперативної пам'яті

За даними wccftech, майбутній ігровий телефон 4 ROG від ASUS з’явився на вебсайті GeekBench. Як видно з останнього, цей телефон оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 888 і має до 16 Гб пам'яті.

Кодова назва цього ігрового телефону ROG - “I005DA”, а версія програмного забезпечення для тесту - Geekbench 5.3.2. Смартфон набрав 1131 бал в одноядерному тесті та 3729 балів у багатоядерному.

На GeekBench з'явився ігровий телефон ASUS з 16 ГБ оперативної пам'яті

Інформація про ігровий телефон ASUS ROG 4 вперше потрапила в кінці 2020 року. Того разу телефон з кодовою назвою „I005DA” з’явився в мережі. Навіть у той час ми дізналися, що він буде поставлятися з процесором Qualcomm Snapdragon 888, але пам’ять становила 8 Гб.

Тому є всі підстави вважати, що скріншот сьогоднішнього телефону належить до варіанту 16 Гб.

Особливості телефону ROG

13 січня цього року ASUS офіційно оголосила про прибуття нового ігрового телефону ROG. Очікується, що буде оновлена ​​версія затиску для відводу тепла, 6,78-дюймовий OLED-екран, подвійний елемент живлення 2 × 3000 мАг та дротова зарядка потужністю 65 Вт.

На GeekBench з'явився ігровий телефон ASUS з 16 ГБ оперативної пам'яті
Що ж, конфігурація цього телефону буде на найвищому рівні, оскільки ми маємо справу з ігровим смартфоном. Якщо це не так, він не зможе скласти конкуренцію моделям Black Shark та Red Magic. До того, Redmi оголосив, що виходить на ринок ігрових смартфонів. Тож конкуренція стане ще жорсткішою. Але як щодо зовнішнього вигляду?

На GeekBench з'явився ігровий телефон ASUS з 16 ГБ оперативної пам'яті

Дизайн ігрових телефонів ROG

Не так давно телефон був помічений у відео. З цього ми бачимо, що новий ігровий телефон ROG в основному продовжить стиль дизайну попереднього покоління. Зовнішній вигляд спини в основному такий же, як у попереднього покоління. Однак є деякі деталі, які були допрацьовані.

Підозрюється, що задній корпус виготовлений зі скла. Оскільки в центрі його задньої частини є номер 5, припускають, що він може пропустити цифру “4” і прямо назвати новий ігровий телефон ROG 5. Крім того, ROG Gaming Phone 5 все ще поставляється з червоним незалежним на боці фюзеляжу. Якщо не випадково, функцією цієї кнопки все одно є вхід в ігровий режим одним дотиком.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: