Huawei: Ми ніколи не продаватимемо свій бізнес зі смартфонами

Рен Чженфей, засновник і генеральний директор Huawei, заявив у вівторок, що Huawei переживе санкції, введені Дональдом Трампом, і сподівається на відновлення відносин із США, коли до влади прийде новий президент Джо Байден.

Джо Байден обійняв посаду голови Білого дому минулого місяця. Зараз Huawei очікує, що новий президент США покращить відносини між двома країнами, а також американськими та китайськими компаніями.

Рен Чженфей заявив, що Huawei залишається рішучою купувати обладнання в американських компаній і що відновлення доступу Huawei до американських товарів є взаємовигідним. Крім того, він припускає, що обмеження щодо китайського технологічного гіганта нашкодять американським постачальникам.

"Ми сподіваємось, що нова адміністрація США матиме відкриту політику на користь американських фірм та економічного розвитку США", - сказав Рен. "Ми все ще сподіваємось, що зможемо придбати великі обсяги американських матеріалів, компонентів та обладнання, щоб усі ми могли отримати вигоду від зростання Китаю".

Huawei: Ми ніколи не продаватимемо свій бізнес зі смартфонами

Також лідер компанії спростував інформацію про те, що Huawei виходить зі смартфонів.

"Ми вирішили, що абсолютно не будемо продавати свої споживчі пристрої та бізнес, що займається смартфонами", - сказав він.

Компанія представить флагманський складний смартфон Huawei Mate X2 22 лютого; і Huawei P50, як очікується, буде анонсований у березні.

Huawei: Ми ніколи не продаватимемо свій бізнес зі смартфонами

Huawei повністю перемогла Apple на китайському ринку телефонів у 2020 році

За даними CINNO Research та Canalys, Huawei як і раніше комфортно очолює китайський ринок смартфонів. Згідно з щоквартальним звітом про відстеження мобільних телефонів Міжнародної корпорації даних (IDC), постачання китайського ринку смартфонів у четвертому кварталі 2020 року становили приблизно 86,4 мільйона одиниць, що незначно зросло на 0,3% у порівнянні з попереднім роком.

Huawei: Ми ніколи не продаватимемо свій бізнес зі смартфонами
У четвертому кварталі постачання Apple, OPPO, Vivo та Xiaomi значно зросли. Що стосується конкретного рейтингу в четвертому кварталі, Huawei, Apple, OPPO, Vivo та Xiaomi потрапили до п’ятірки найкращих. Хоча Huawei впала на 34,5% у порівнянні з попереднім роком, вона все ще посідає перше місце з часткою 25,1%.

Huawei: Ми ніколи не продаватимемо свій бізнес зі смартфонами

Якщо дивитись на весь 2020 рік, Huawei все ще випереджає конкурентів. Вона має 38,3% частки ринку, що на 0,1% менше, ніж її 38,4% частки ринку у 2019 році. На другому місці - Vivo з 17,7% часткою ринку. Це показує, що Huawei на першій позиції має частку ринку, яка на 50% перевищує другу позицію Vivo. Oppo, Xiaomi та Apple займають третє-п’яте місця відповідно. За винятком річного зростання Apple, інші чотири виробники мають різний ступінь спаду.

У четвертому кварталі постачання китайських мобільних телефонів 5G становило близько 60 мільйонів одиниць. У 2020 р. Сукупні відвантаження становили близько 167 млн. Одиниць, що становило понад 50%.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: