Google попереджає: Повернення в офісний режим вплине на ефективність роботи

В результаті пандемії коронавірусу багатьом компаніям довелося ініціювати протокол "робота вдома". Сюди входить технологічний гігант Кремнієвої долини, Google. Однак, оскільки ефект пандемії поступово зникає, люди починають повертатися до офісу.

Повернення в офіс приблизно через 10 місяців перебування може виявитися складним завданням. У своєму нещодавньому щорічному (10-К) звіті для регуляторних органів Google попереджає, що компанія зазнає негативних наслідків для ефективності роботи та фінансових результатів.

Це відбувається внаслідок тривалого періоду роботи вдома, а також раптового повернення в офісний режим.

Google попереджає: Повернення в офісний режим вплине на ефективність роботи

Google - це компанія з чудовими перевагами в Кремнієвої долині. Зараз у штаті працює 135 000 штатних співробітників, а також стільки ж працівників (підрядних) за контрактом через сторонні фірми праці.

У своєму щорічному звіті Google зазначає:

«У 2021 році, коли ми повернемося працювати в більшій кількості місць, ми зіткнемося зі збільшеними витратами. Наприклад, ми повинні підготувати офісні приміщення та спробувати змішану офісну модель. Крім того, ці фактори також вплинуть на нашу здатність ефективно конкурувати та підтримувати корпоративну культуру».

Робота Google від дому триватиме до кінця цього року

У березні 2020 року Google вимагав від працівників роботи вдома. У вересні минулого року генеральний директор Google Пічай заявив, що Google розпочав гібридну офісну модель, що включає перевпорядкування офісних приміщень та планування довгострокових варіантів домашніх завдань.

В кінці минулого року Пічай надіслав електронне повідомлення співробітникам, в якому повідомив, що робочий час домашнього офісу буде продовжено до 1 вересня 2021 року. Однак Google також збільшує робочий час офісу на місці. Це вимагатиме від працівників роботи в офісі принаймні три дні на тиждень. Крім того, співробітникам, можливо, доведеться жити на відстані до ділових поїздок щодо офісних приміщень.

Політика Google суворіша, ніж політика таких компаній, як Twitter і Facebook, щодо роботи вдома.

У щорічному звіті Google також зазначив, що наказ уряду про блокування «серйозно вплине» на здатність працівників та постачальників працювати ефективно.

«З глобальної точки зору урядові методи блокування не є однорідними. Коли уряд дозволить нам повноцінно працювати в офісі? Це незрозуміло, і обмеження існують в різних середовищах».

Google також згадав про негативний вплив, який тривала робота в домашньому офісі під час пандемії може мати для компанії. Він передбачає зменшення доходів від реклами в Інтернеті, вимог до офісного обладнання, потенційних можливостей продажів тощо.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: