Twitter переніс завдання аналізу даних у Google Cloud

202102twitter developer

Після першої співпраці між Google Cloud і Twitter у 2018 році вчора сторони оголосили, що підпишуть чергову угоду про співпрацю. Виявляється, відповідно до останнього, Twitter перенесе завдання обробки та аналізу даних у GCloud.

Twitter вперше просунув проєкт Partly Cloud у 2018 році. Він приніс холодне зберігання даних та кластери Hadoop на Google Cloud Platform (GCP). Через успішну співпрацю двох сторін Twitter вирішив піти далі. Тепер він переносить офлайн-аналіз, обробку даних та завдання машинного навчання до Google Data Cloud. Останній швидше проаналізує дані про використання користувачів на платформі Twitter та покращить сервіс.

Twitter зазначив, що за діями користувачів стоїть велика кількість точок даних. Вони включають твіти, лайки та ретвіти. Щодня платформа даних Twitter повинна перетравлювати та сортувати кілька трильйонів подій, обробляти сотні петабайтів даних та понад 10 кластерів.

Чому багато компаній обирають Google Cloud?

На новому етапі співпраці Twitter використовуватиме сервіси Google Data Cloud, включаючи платформу зберігання даних BigQuery, службу потокового аналізу даних Dataflow, службу баз даних NoSQL Cloud Bigtable та інструменти машинного навчання для аналізу цих даних користувачів. Раніше інженерам Twitter та вченим з даних доводилося писати програми для вилучення, перетворення, завантаження (ETL) та моделювання даних. Тепер вони можуть робити запити за допомогою SQL у BigQuery. Це не тільки пришвидшує обробку даних, аналіз та прийняття рішень у Twitter, але також технологія ML прискорює інновації продуктів.
Однак Twitter – не єдина компанія, яка передає свою роботу Google. Минулого тижня Google також підписав автовиробника Ford. Останній використовуватиме Google Cloud як основного хмарного провайдера для інтеграції сервісів Google та обчислювальних систем Android в автомобілі Ford. Ford також використовуватиме Google Cloud AI та технологію машинного вивчення та аналізу даних, розроблятиме бізнес-процеси та споживчі додатки.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua