Постер Huawei Mate X2 підтверджує його складування всередину

Цього тижня компанія Huawei офіційно оголосила, що 22 лютого проведе конференцію з випуску нового продукту. І що ще важливіше, на цій події вона випустить нове покоління смартфонів зі складаним екраном Huawei Mate X2.

Нещодавно компанія Huawei надала додаткову інформацію про апарат. З міжнародного рекламного плаката ми бачимо, що телефон буде використовувати внутрішнє розкладне рішення та мати дизайн лінз, створений спільно з Leica. У поєднанні з попередніми патентами нового смартфона Huawei на складному екрані ми можемо припустити, що машина значно зменшить відчуття складки.

Постер Huawei Mate X2 підтверджує його складування всередину
Останні подробиці офіційного плану екрану Huawei показують, що телефон в основному такий самий, як і раніше розкриті новини. Новий смартфон зі складним екраном Huawei Mate X2 змінить попереднє складне рішення Mate X і Mate Xs. Натомість він буде використовувати найновіший підхід до складання всередину. Очікується, що розкладне рішення повністю усуне складки на попередніх моделях складних екранів, серед них буде використовуватися гнучкий екран на внутрішній стороні складаного екрана, а екран з твердого скла на зовнішній стороні. У зв'язку з цим генеральний директор споживчого бізнесу Huawei Ю Чендун також висловив високе підтвердження цього нового флагмана. Він також повідомив, що новий флагман стане лідером нової форми смартфонів у майбутньому.

Постер Huawei Mate X2 підтверджує його складування всередину

Інші особливості Huawei Mate X2

В інших аспектах постачальниками екрану є Samsung та BOE. Він використовуватиме 8,01-дюймовий основний дисплей, що складається, з роздільною здатністю 2480 × 2200. Зовнішній вторинний екран матиме розмір 6,45 дюйма з роздільною здатністю 2700 × 1160.

Машина буде оснащена останнім процесором Kirin 9000 від Huawei. Телефон також матиме чотирикамерну камеру 50MP + 16MP + 12MP + 8MP. Він також включає перископічний телеоб'єктив і підтримує 10-кратний гібридний оптичний зум. Крім того, у машину є вбудований акумулятор 4400mAh, а розмір корпусу становить 161,8 × 145,8 × 8,2 мм.

Новий смартфон зі складним екраном Huawei Mate X2 буде офіційно представлений 22 лютого.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: