Нова версія Google Fit буде використовувати камеру телефону для вимірювання пульсу / дихання

Нерідкі випадки, коли для вимірювання частоти пульсу або дихання використовують носяться пристрої. Google оголосив, що нова версія Google Fit, яка вийде наступного місяця, зможе використовувати камеру на вашому телефоні для вимірювання пульсу та частоти дихання. Але спочатку це буде розгорнуто на телефонах Pixel.

Нова версія Google Fit буде використовувати камеру телефону для вимірювання пульсу / дихання

На онлайн-конференції Checkup у п’ятницю Google продемонстрував новітні технології, пов’язані з охороною здоров’я, під час COVID-19 та анонсував останні функції Google Fit. Google зазначив, що з розвитком програмного та апаратного забезпечення компанія продовжує досліджувати, як забезпечити функції управління здоров’ям щоденними пристроями та дешевими датчиками. Завдяки дедалі потужнішим датчикам та досягненням у комп'ютерному зорі користувачі можуть використовувати камери на своїх смартфонах для роботи з Google Fit. Тепер вони зможуть відстежувати сигнали тіла, представлені зображеннями, до рівня пікселів.

Вимірювання дихання

Що стосується вимірювання дихання, це відстеження підйому та падіння грудей користувача, щоб обчислити частоту дихання. Користувачі кладуть телефон на стіл або у відповідне положення для фронтальної камери, щоб сфотографувати себе. Коли функцію вимірювання Google Fit увімкнено, користувачі бачитимуть повноекранний інтерфейс, що показує їх зображення. На ньому будуть дві прямокутні межі, що дозволяє користувачам налаштовувати рамки обличчя та грудей. Користувачі повинні дотримуватися інструкцій, наданих Fit, таких як нормальне дихання та затримка дихання. А коли вимірювання буде завершено, Google Fit покаже результати вимірювань користувача. До того, він буде збирати дані вимірювань минулого тижня. Крім того, він буде збирати інформацію про стан здоров’я, таку як записи про ходьбу та вимірювання сну.

Моніторинг серцевого ритму

Частота серцевих скорочень вимірюється фотографуванням тонких кольорових змін капілярів пальця. Користувач розміщує палець на задній лінзі камери, а задня технологія штучного інтелекту інтерпретує зображення для досягнення мети вимірювання пульсу.

Як це працює і хто може ним користуватися?

Шветак Патель, директор Google Health, зазначив, що обидві функції пройшли клінічні випробування та перевірені, щоб зробити їх застосовними в реальних ситуаціях. Скажімо, алгоритм вимірювання частоти серцебиття спирається на збір кольорових змін кровотоку на пальці. Але він також повинен враховувати освітлення, колір шкіри та вік, щоб популяризувати його для більшості людей.

Однак на сторінці інструкцій Google Fit зазначено, що результати вимірювань Fit можна використовувати лише для загального управління здоров’ям. Таким чином, вони не призначені для медичних цілей. Ви не можете використовувати їх для діагностики, лікування або запобігати будь-яким захворюванням чи медичних симптомів.

Спочатку ця функція буде представлена ​​на телефонах Google Pixel. Google заявив, що також планує представити його на більшій кількості пристроїв Android.

Насправді використання технології комп’ютерного зору для безконтактного вимірювання пульсу не є новим застосуванням. У багатьох продуктах використовуються смартфони або вебкамера для виявлення дуже тонких кольорових змін на обличчі через кровотік для досягнення мети вимірювання частоти серцевих скорочень і навіть артеріального тиску. Але інвестиції Google полегшать цей тип вимірювання. N Google Fit використовуватиме телефонну камеру для вимірювання пульсу / дихання

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: