Microsoft планує припинити підтримку старої версії Edge з квітня

Минулого тижня ЗМІ повідомили, що Windows 10 може видалити стару версію Edge з осені. У п'ятницю Microsoft дала зрозуміти, що дійсно видаляє Edge, але час буде висунуто до патча Tuesday in April у квітні.

Microsoft офіційно припинить підтримку старої версії Edge 9 березня 2021 р. А потім Microsoft видалить цей не підтримуваний браузер у Windows 10 Patch у вівторок у квітні та замінить його на Edge на основі Chromium. Ті, хто вже встановив новий Edge, не встановлюватимуть його знову. Патч Tuesday in April вийде 13 квітня.

Microsoft планує припинити підтримку старої версії Edge з квітня

Microsoft заявила, що багато корпоративних терміналів все ще використовують режим кіоску старого Edge. Якщо ці користувачі хочуть і надалі використовувати режим кіоску, користувачі повинні встановити нову версію Edge на основі Chromium, перш ніж увімкнути режим кіоску та встановити патч Tuesday in April. Якщо спочатку не встановити нову версію Chrome, послугу режиму кіоску буде перервано.

Стара версія Edge для корпоративних користувачів

Корпоративним користувачам, які використовують режим кіоску, Microsoft рекомендує розпочати тестування. Однак Microsoft також прогнозує, що стара та нова версії Edge будуть порівнюватися з точки зору функцій. На даний момент у версії Edge 88 досі відсутні деякі функції. Більшість функцій будуть доступні у версії Edge 90. Мета - бути повністю доступною у версії 91. Windows 1909 і вище надаватиме призначену підтримку доступу в режимі кіоску, коли попередня версія Windows 10 з’явиться в лютому. Нова версія Edge на початку березня включатиме функцію управління пристроєм Intune, щоб увімкнути конфігурацію пристрою в інтерфейсі профілю в режимі кіоску.

Для тестування Microsoft рекомендує використовувати версію Edge 89. На цей час Edge 89 є бета-версією, і вона вийде на стабільний канал на початку березня. Корпорація Майкрософт також рекомендує користувачам скласти план міграції на основі своїх потреб.

Якщо підприємство оновиться до Windows 10 20H2, буде включена нова версія Edge. Тож стара версія Edge буде прихована. На цей час адміністратору потрібно встановити режим кіоску з новою версією Edge.

Microsoft також надає послуги платного переказу. Ті, хто придбає ліцензійний план Windows 10 Enterprise Edition для більш ніж 150 людей з платними місцями, можуть отримати безплатну підтримку. Що стосується проблем із сумісністю вебсайтів та програм, Microsoft також надає платні послуги підтримки App Assure.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: