iPhone 12 заважає роботі кардіологічного медичного обладнання — будьте обережні

Apple чітко усвідомлювала вплив серії iPhone 12 на деякі медичні пристрої. З моменту запуску моделей серії iPhone 12 у жовтні минулого року Apple визнала, що ці пристрої можуть спричиняти електромагнітні перешкоди для таких медичних пристроїв, як кардіостимулятори та дефібрилятори. У січні цього року Apple поділилася додатковою інформацією, стверджуючи, що такі медичні пристрої, як імплантовані серцеві кардіостимулятори та дефібрилятори, можуть містити датчики, які реагують на магніти та радіопристрої при тісному контакті.

iPhone 12 заважає роботі кардіологічного медичного обладнання — будьте обережні

Щоб уникнути будь-якої потенційної взаємодії з цими медичними пристроями, користувачі повинні тримати магнітні аксесуари iPhone та MagSafe на безпечній відстані від своїх медичних пристроїв. Рекомендація становить понад 6 дюймів / 15 см; або більш як 12 дюймів / 30 см під час бездротової зарядки.

iPhone 12 Pro повністю зупиняє дефібрилятор

В Інституті серця і судин Генрі Форда в Детройті, США, чоловік, на ім'я Джошуа Грінберг та його колеги з цікавості використали iPhone 12 Pro для тестування, чи не вплине MagSafe iPhone 12 на серцевий дефібрилятор. Насправді ефект є, але який ступінь впливу?

За словами Гурджита Сінгха, лікаря, відповідального за дослідження, вплив є величезним. Коли лікар розміщує iPhone 12 Pro близько до грудей пацієнта, дефібрилятор, імплантований у його грудну клітку, зупиняється. Коли вони вийняли мобільний телефон із грудної клітки пацієнта, дефібрилятор негайно відновив свою нормальну роботу.

Сингх пояснив, що дефібрилятор призначений для ураження серця електричним струмом, коли серцевий ритм пацієнта не синхронізований. Ці пристрої мають безпечний магнітний вимикач всередині. Тому, якщо дефібрилятор не працює належним чином, ми можемо використовувати його достатньо поза тілом. Сильна магнітна сила вимикає дефібрилятор і не дає йому постійно шокувати пацієнта. “

«Кардіостимулятор схожий. Коли зовнішня магнітна сила заважає кардіостимулятору, це призведе до того, що кардіостимулятор почне асинхронно ходити по серцю. Це призведе до поганих результатів », - сказав Сінгх.

Сінгх сказав, що в цей час вони протестували iPhone 12 Pro лише на пацієнті з дефібрилятором. На сьогодні немає відповідних тестів для пацієнтів із кардіостимулятором. Однак вони подають заявку на затвердження для продовження досліджень. Тестування все ще відбуватиметься біля кардіостимуляторів та інших дефібриляторів.

Однак з тої пори Apple попереджає, що iPhone 12 серії не повинен знаходитись поблизу медичного обладнання за допомогою магніту. Компанія застерігає від розміщення iPhone 12 серії поблизу кардіостимуляторів, дефібриляторів та інших імплантатів, які можуть реагувати на магніти та радіостанції.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: