ASUS ZenFone Mini стане компактним флагманським телефоном Android

Ще у 2014 році 5-дюймові смартфони вважалися «фаблетами». І зараз багато смартфонів мають великий дисплей більш як 6,5 дюймів. Візьмемо для прикладу Galaxy S21 Ultra, він має величезний розмір 6,68 дюйма. Однак минулого року ми нарешті побачили компактний флагманський телефон. Apple випустила iPhone 12 Mini розміром лише 5,4 дюйма. Але як щодо користувачів Android? Що ж, надійшов звіт, який натякає на запуск компактного флагмана Android, який отримав назву ASUS ZenFone Mini.

Apple випустила iPhone 12 Mini, щоб запропонувати флагманський пристрій для любителів компактних телефонів. Однак продажі були не такими хорошими, як вищі моделі. iPhone 12 Mini мав ідентичні технічні характеристики як iPhone 12. Однак батарея була порушена. І це могло бути причиною цього. Але Apple все ще не зупиняється на своїх компактних смартфонах. Цього року ми можемо придбати ще один iPhone SE.

Люди звикли до великих дисплеїв. Оскільки смартфони з кожним днем ​​стають потужними, ми можемо грати у свої графічні ігри на своїх телефонах і використовувати їх для мультимедіа. І якщо дисплей більше, тим кращий досвід він забезпечить. Але є люди, які віддають перевагу компактним телефонам, і для них ASUS ZenFone Mini стане перлиною.

ZenFone Mini: Чи буде це альтернативою iPhone 12 Mini для користувачів Android?

ASUS ZenFone Mini стане компактним флагманським телефоном Android

За даними DigiTimes, ZenFone Mini буде поставлятися з меншим формфактором. Наразі ми не знаємо про його точний розмір. Але ми сподіваємось, що це буде більш як 5,5 дюйма та менше ніж 6 дюймів. На мій погляд, це ідеальний розмір для компактного телефону. Asus ZenFone 7 поставляється з 6,67-дюймовим дисплеєм, який насправді великий. Отже, смартфон Mini буде особливим завдяки своєму меншому дисплею.

Дисплей - не єдиний головний момент ASUS ZenFone Mini. Ми очікуємо, що він надійде з процесором Qualcomm Snapdragon 800-ї серії. Це може бути Snapdragon 888, якщо ASUS хоче отримати повний флагман. Але якщо ASUS хоче знизити ціну на свій компактний телефон, ми можемо побачити Snapdragon 870.

Говорячи про дату випуску, офіційних формулювань щодо цього немає. Хоча, ми очікуємо, що ASUS ROG Phone 5 вийде навесні. І, сподіваємось, ми також можемо побачити цей компактний телефон раніше. Що ви думаєте про компактні смартфони? Чи варто виробникам орієнтуватися на компактні флагманські телефони? Повідомте нас у розділі коментарів нижче!

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: