Apple подала до суду за те, що нібито порушує патенти, що стосуються Face ID та функцій камери

Зараз Apple стикається із суперечкою за те, що вона нібито порушує патенти, що стосуються Face ID та функцій камери. Позов був поданий до окружного суду США у справах Західного округу Техасу про те, що Apple свідомо порушила п'ять патентів, пов'язаних з камерами мобільних телефонів. Зокрема, ці патенти стосуються технологій, які можуть «допомогти користувачам взаємодіяти зі смартфонами», включаючи розблокування пристроїв, знімання зображень або відео та інші функції.

Apple подала до суду за те, що нібито порушує патенти, що стосуються Face ID та функцій камери

Позивач у позові, Gesture Technology Partners, LLC, був заснований доктором Тімоті Прайором у 2013 році. Прайор є єдиним винахідником п’яти поданих до суду патентів. Заявленими патентами є патенти США № 8 194 924, 7 933 431, 8 878 949 та 8 553 079.

Згідно зі скаргою, низка функцій Apple порушила права інтелектуальної власності, включаючи Face ID, Smart HDR, розпізнавання обличчя на знімках, а також оптичну стабілізацію зображення. Цікаво, що позов також вказував на те, що Apple і доктор Прайор мали попереднє партнерство.

"Apple раніше купувала патенти та технології у доктора Прайора, включаючи його патентне портфоліо на" мультитач "у 2010 році". У патенті зазначалося, що пізніше доктор Прайор допоміг Apple у заявці на портфель мультисенсорних пристроїв HTC.

У скарзі зазначалося, що доктор Прайор зв’язувався з компанією Apple щодо питань патентування на основі камер. Apple відповіла доктору Прайору, але не вжила жодних заходів, щоб уникнути порушення. Через це позов стверджує, що Apple прямо та свідомо порушила ці патенти.

Самі ці патенти охоплюють різноманітні запатентовані технології, включаючи "взаємодію та інструкції на основі камери" та "зондування на основі камери в портативних, мобільних, ігрових та інших пристроях".

Крім того, позов вимагає суду присяжних та вироку про те, що Apple порушила права інтелектуальної власності. Крім того, він також вимагає компенсації всіх збитків та витрат, понесених через передбачуване порушення; відсотки за компенсацію; і адвокатські витрати, та інші судові витрати.

Apple запатентувала технологію Face ID наступного покоління

Apple отримала новий патент, пов’язаний з Face ID, який є біометричною системою автентифікації користувачів. Патент детально описує технологію розпізнавання обличчя наступного покоління, яка використовує картографічне нагрівання обличчя. Сьогодні більшість смартфонів використовують аутентифікацію як біометричного обличчя, так і відбитків пальців. Apple давно використовує Face ID для розпізнавання користувачів по обличчях, але обдурити нову версію технології буде дуже важко.

Apple подала до суду за те, що нібито порушує патенти, що стосуються Face ID та функцій камери

Основним недоліком теперішніх технологій є те, що окуляри, маски для обличчя та навіть волосся можуть потенційно заважати процесу автентифікації. В описі нового патенту зазначено, що система розпізнавання обличчя наступного покоління використовуватиме тепло від обличчя користувача.

Це означає, що в майбутньому унікальний тепловий підпис кожної людини розблокує пристрої Apple. Це має дозволити Apple продовжувати використовувати Face ID, що є доволі недоцільним на тлі пандемії, коли всі повинні носити маски та знімати їх для розпізнавання обличчя або вводити на екрані пароль.

Apple подала до суду за те, що нібито порушує патенти, що стосуються Face ID та функцій камери

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: