Пристрій серії Xiaomi Mi MIX буде запущено в цьому році — планує керівництво Xiaomi

Останнім часом було багато спекуляцій щодо серії Xiaomi Mi MIX. Минуло майже два роки з того часу, як ми востаннє бачили пристрій серії MIX. До цього часу Xiaomi щороку випускала два флагмани, один із цифрових серій на початку року, а інший у серії MIX пізніше в цьому році. Однак з моменту випуску Xiaomi Mi MIX 3 5G у травні 2019 року компанія не випускала жодного іншого телефону цієї серії. Xiaomi Mi MIX Alpha, анонсований у вересні 2019 року, ніколи не виходив на ринок. Очевидно, що це не пристрій для громадськості — це і так страшно дорого.

Засновник і генеральний директор Xiaomi, Лей Цзюнь, завтра проведе пресконференцію. На цій конференції він матиме інформацію про серію Xiaomi Mi MIX. Однак директор з продуктів Xiaomi Ван Тенг підказав, чого очікувати. У відповідь на анонс Xiaomi про пресконференцію Лей Цзюнь Ван Тен сказав … ”Може, ні? Я не зовсім впевнений у продуктах ваших друзів. Це лише здогадки. Я відчуваю, що ви справді замаскований молот, тому все буде добре!…».

Хоча ми не можемо зрозуміти нічого суттєвого із заяви Ван Тенга, схоже, популярний виточник Weibo @DigitalChatStation може. Відповідаючи на допис Ван Тенга, @DigitalChatStation сказав: “Ван Тен впевнений, що цього року відбудеться випуск нових машин Xiaomi MIX”.

Це свідчить про те, що найближчим часом ми побачимо нові пристрої в серії Xiaomi Mi MIX. Хоча на Xiaomi Mi MIX 4 сподіваються величезні очікування, про цей пристрій немає жодної згадки. Таким чином, ми можемо не чекати до завтра, щоб отримати більш пряму інформацію (сподіваємось). Нагадаємо, що Mi MIX 4, MIUI 13 і Mi Note 11 нещодавно з’явилися в HTML-коді офіційного європейського вебсайту MIUI (miui.com). Однак відтоді звітів про ці пристрої не надходило. В цей час є дуже мало новин про Mi MIX 4. Хоча колись блогер оприлюднив передбачуваний реальний образ Xiaomi Mi MIX 4. Однак справжність зображення не дуже висока. Отже, це лише спекуляція і не більше. Після 4G-версії Xiaomi Mi MIX 3 у жовтні 2018 року у нас була версія 5G у травні 2019 року. З того часу звітів про серію MIX не надходило. Mi MIX 4 стане четвертим продуктом серії Mi MIX. Зараз користувачі мережі дуже захоплені Xiaomi Mi MIX4.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: