Apple припиняє переговори про електромобіль з Hyundai та Kia

Минулого тижня було багато чуток, що Apple обговорювала питання виробництва автомобілів Apple з Hyundai Motor та філією Hyundai Motor Kia. Однак зараз є повідомлення, що компанія тимчасово зупинила ці обговорення. З усім тим, Apple також обговорює свої плани Apple Car з іншими виробниками автомобілів. Таким чином, Hyundai / Kia - не єдиний варіант Apple. Він може вирішити укласти угоди з іншими компаніями.

Apple припиняє переговори про електромобіль з Hyundai та Kia

Ніккей раніше заявляв, що Apple веде переговори щонайменше з шістьма японськими автовиробниками щодо співпраці та виробничих відносин. На початку цього тижня CNBC також заявив, що Apple була близька до досягнення згоди з Kia. Оскільки Hyundai підтвердив переговори з Apple на початку січня, переговори між Apple та Hyundai пройшли гладко.

“Наскільки нам відомо, Apple веде переговори з низкою світових автовиробників, включаючи Hyundai Motors. Оскільки дискусії все ще перебувають на ранніх стадіях, рішення ще не прийнято ”. У компанії заявили. Лише через кілька годин Hyundai відкликав заяву та скасував згадування про Apple.

Оголошення Hyundai та інші докладні чутки про переговори Apple з автовиробниками викликали в Apple невдоволення. Згідно зі звітом Bloomberg, незрозуміло, чи можуть і коли обговорення між Apple та Hyundai відновитись. Однак кількість виробників, які насправді можуть задовольнити попит Apple, не велика.
Якщо вони врешті-решт відновлять переговори, Apple може врешті-решт співпрацювати з Kia. Японський виробник зрештою вироблятиме автомобілі Apple на американському заводі в Грузії. У Apple ще є трохи часу, щоб розібратися у своїх виробничих та виробничих планах, оскільки автомобілі Apple стануть офіційними не раніше ніж через 3 роки.

Ілон Маск намагався продати Tesla компанії Apple

Чутки про те, що глава Тесли Ілон Маск намагався продати його Apple, виявилися не просто чутками. Цю інформацію підтвердив сам Маск.

«Під час найтемніших днів програми Model 3 я звернувся до Тіма Кука, щоб обговорити можливість придбання компанією Tesla Tesla (за 1/10 нашої поточної вартості). Він відмовився взяти участь у зустрічі ".

Крім того, Маск поставив під сумнів правдивість нещодавнього звіту про "одноклітинну" батарею, яку Apple розробляє для свого електромобіля. Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Apple розраховує "кардинально" зменшити вартість і збільшити дальність автомобіля, використовуючи нову конструкцію акумулятора на основі фосфату заліза літію (LFP).

Tesla вже використовує батареї LFP у своїх електричних транспортних засобах, але конструкція однієї комірки "неможлива", оскільки отриманий акумулятор буде подавати занадто низьку напругу. Глава Tesla припускає, що акумулятор Apple все одно матиме сполучні елементи.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: