TikTok приєднується до Huawei, щоб інвестувати в Ірландію

 

Кілька днів тому з'являлися повідомлення про те, що китайський виробник Huawei інвестуватиме значні кошти в Ірландію.

Згідно з повідомленнями, до кінця наступного року Huawei інвестує понад 80 мільйонів доларів у місцеві науково-дослідні роботи. За допомогою цієї інвестиції компанія створить не менше 100 робочих місць.

Однак Huawei не буде єдиною китайською компанією, яка інвестує на північноатлантичний острів. Сьогодні з'явилися повідомлення про те, що TikTok, популярний короткометражний відеосервіс, що належить китайській компанії ByteDance, також інвестує в Ірландію.

TikTok приєднується до Huawei, щоб інвестувати в Ірландію

На цей час компанія визначила п'ять можливих місць у Дубліні, де вона може побудувати свою нову штаб-квартиру. Згідно з повідомленнями, цей новий штаб вміщуватиме приблизно 2000 працівників.

TikTok працевлаштує тисячі людей

TikTok шукає приблизно 18 580 квадратних метрів офісних приміщень. Інсайдерські звіти стверджують, що TikTok планує перевести працівників до нового офісу до кінця цього року. Однак конкретний час переїзду наразі не є загальнодоступним.

Це пов’язано з пандемією коронавірусу. Звичайно, TikTok не може переселити тисячі працівників до свого нового штабу. Очевидно, в ній будуть працювати сотні нових робітників.

Ірландський віцепрем'єр-міністр Лео Варадкар заявив минулого місяця, що нещодавно зустрівся з представниками TikTok і що компанія все ще прагне створити штаб-квартиру в Дубліні. Конкретні місця, які розглядає TikTok, включають новий комплекс "Північна пристань" у фінансовому центрі Дубліна та проєкт розвитку "Гестон Південь". Крім того, TikTok також проводить оцінку сортувального бюро в Південному доці Дубліна.

Є ще два місця, на які розглядає TikTok. Однак у цих місцях наразі є мешканці. Якщо план TikTok з оренди офісних приміщень зуміє, це дасть поштовх дублінському ринку офісів. Місцевий ринок комерційних офісів зазнав проблем під час пандемії 2020 року. Google планував орендувати офіс сортувального офісу в районі Саут-Док, але у вересні минулого року відмовився від угоди.

Зрештою в дублінському офісі TikTok буде розміщено до 5000 працівників, які працюють на місцях. В останні роки Дублін, Ірландія, привертає увагу багатьох технологічних компаній. Європейська штаб-квартира Google та Facebook знаходиться в Дубліні. Багато інших технологічних компаній, таких як Twitter та Microsoft, також мають великий бізнес у Дубліні

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: