Samsung більше не буде пропонувати оновлення безпеки для чотирьох телефонів середнього класу

Samsung більше не буде надавати оновлення безпеки для чотирьох телефонів середнього класу
Samsung нещодавно внесла деякі зміни у список пристроїв для щомісячних оновлень безпеки. У новому списку чотири смартфони, випущені у 2017 році, були вилучені зі списку підтримки. Це Samsung Galaxy J3 Pop, Galaxy A3 2017, Galaxy A5 2017, Galaxy A7 2017. Це означає, що ці смартфони більше не отримуватимуть оновлення безпеки. Крім того, список також не містить Samsung Galaxy Fold 5G. Однак цей пристрій є досить новим, і його потрібно було видалити помилково.

Samsung більше не буде пропонувати оновлення безпеки для чотирьох телефонів середнього класу

Крім того, Samsung переніс Galaxy A8 2018 із щомісячного плану оновлення в щоквартальний список оновлень; Galaxy A8s перенесено до “іншого звичайного” списку виправлень. Якщо оновлення безпеки відсутнє, то можливість виявлення вразливостей у версії ОС, що працює на пристрої, зросте. Чотири мобільні телефони, які Samsung видалила цього разу, були припинені, а їхні володіння не є високими, тому Samsung прийняла рішення припинити їх підтримку.

Samsung Galaxy F41 отримує оновлення One UI 3.0 на базі Android 11

Samsung колись була однією з менш надійних компаній, що стосується надання оновлень програмного забезпечення. Бренд був одним із брендів, що просуває фрагментацію Android вперед. Однак більшість із них не оновлено до новіших версій Android. Це почало змінюватися з появою One UI (Android 9 Pie). На сьогодні компанія є одним з найшвидших брендів смартфонів, що постачає оновлення для Android. У нього все ще є купа смартфонів, але більшість з них оновлюються до останнього оновлення для Android 11, яке постачається з One UI 3.0 зверху. Цікаво, що, хоча багато компаній намагаються представити Android 11 для своїх флагманів, Samsung вже почав пропонувати оновлення для своїх телефонів середнього класу. Сьогодні настав час і для Galaxy F41 отримати таку ж процедуру.
Samsung випустила Galaxy F-серію минулого року як "орієнтовану на камеру" лінійку. Ну, по суті, це дивна серія смартфонів. З того часу ми бачимо більше ребрендингу, ніж будь-що. Наприклад, Galaxy F41 - це практично Galaxy M31 з однією камерою менше і не підтримує NFC. Незабаром з’являться й інші смартфони F, і, мабуть, більшість із них базуються на чинних пристроях Galaxy M або A. Попри це заплутане існування, приємно бачити, що Samsung надаватиме таку ж процедуру, як і серії A та M. Сьогодні Galaxy F41 отримує оновлення One UI 3.0 на базі Android 11 в Індії.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: