Новий зарядний пристрій Xiaomi GaN підтримує швидку зарядку до 67,1 Вт

Последние отчеты показывают, что Xiaomi собирается выпустить новое зарядное устройство высокой мощности. Согласно отчетам, новое зарядное устройство Xiaomi GaN поддерживает быструю зарядку до 67,1 Вт. Популярный источник информации @stufflistings впервые обнаружил зарядное устройство Xiaomi (MDY-12-EU) в базе данных сертификации TUV Rheinland. Кроме того, @DigitalChatStation добавила, что новое зарядное устройство Xiaomi GaN поддерживает протокол быстрой зарядки от 11 В, 6,1 А до 67,1 Вт. Популярний leakster @stufflistings вперше помітив зарядний пристрій Xiaomi (MDY-12-EU) у базі даних сертифікації TUV Rheinland. Крім того, @DigitalChatStation додав, що новий зарядний пристрій GaN від Xiaomi підтримує протокол швидкої зарядки 11 В 6,1 А до 67,1 Вт.

 

Нові моделі середнього та високого класу Xiaomi та флагманські телефони Model використовуватимуть цей зарядний пристрій. Нагадаємо, що Xiaomi Mi 10 Ultra підтримує швидку зарядку 120 Вт, а Xiaomi також має відповідний 120 Вт швидкий зарядний пристрій. Таким чином, цей новий зарядний пристрій потужністю 67,1 Вт не буде протоколом швидшої зарядки Xiaomi.

Ми не маємо жодної інформації про дату випуску або цінник. Однак це буде не набагато дорожче зарядного пристрою Xiaomi 55 Вт GaN. Зараз зарядний пристрій Xiaomi 55 Вт GaN знаходиться на полиці приблизно за 15 доларів.

Зарядний пристрій Xiaomi 55 Вт GaN + кабель 6А за 99 юанів (15 доларів)

Після офіційного запуску Xiaomi Mi 11 компанія також випустила пару аксесуарів для цього смартфона. Кілька тижнів тому GizmoAlpha помітив на полиці в магазині JD.com зарядний пристрій Xiaomi 55 Вт GaN + 6A. Цей пристрій знаходиться в попередньому продажі за 99 юанів (15 доларів США), а перший відвертий продаж відбудеться 1 січня.

Зарядний пристрій Xiaomi 55 Вт GaN дуже портативний і має витончений зовнішній вигляд. Цей пристрій має вбудований розумний чіп і може заряджати мобільні телефони, ноутбуки та інші поширені пристрої. За словами компанії, він підтримує вхід напруги широкого струму від 100 до 240 В і може використовуватися де завгодно.

Оригінальний зарядний пристрій GaN потужністю 55 Вт GaN підтримує вихідну напругу 5V3A, 9V3A, 11V5A та 20V2.5A. Якщо у вас Xiaomi Mi 11, то ви можете розраховувати на максимальну потужність зарядки 55 Вт. Однак якщо ваш пристрій не підтримує зарядку до 55 Вт, він видасть максимальну потужність, яку підтримує ваш пристрій. З точки зору безпеки, оригінальний зарядний пристрій Xiaomi потужністю 55 Вт підтримує захист від короткого замикання, захист від перенапруги, захист від перегріву та захист від напруги.

Цей новий зарядний пристрій від Xiaomi не буде суто для смартфонів. Цей зарядний пристрій, ймовірно, також буде працювати з ноутбуками та іншими сумісними пристроями. Ми будемо тримати вкладку щодо розробки цього нового зарядного пристрою Xiaomi. Якщо щодо цього зарядного пристрою є більше інформації, ви дізнаєтесь першим. Тримайте вкладку у нас.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua