Xiaomi запускає концептуальний телефон Xiaomi Siqu з чотирикутним вигином

20210220210205142012 2262 1024x683 1

Сьогодні Xiaomi офіційно оголосила про свій перший чотирикутний вигнутий концепт-телефон. Він поставляється з чотиригранною 88-градусною вигнутою конструкцією. Таким чином, майже всі кадри замінюються екраном. Ми повинні констатувати зовнішній вигляд досить приголомшливий.

Засновник і генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь також заявив, що інтегрований непористий дизайн всього телефону є новим напрямком для майбутніх смартфонів.

Окрім цього, Лей Цзюнь сказала, що форма майбутніх смартфонів залежить від форми екрану. Через проривний чотиригранний екран водоспаду інтегрований непористий дизайн майбутніх смартфонів має новий напрямок.

Повний текст Lei Jun

Зображення екрану є однією з основних стратегій смартфонів Xiaomi – від повного екрана Mi MIX до верхнього 2K екрану Xiaomi Mi 11.

Сьогодні розвідка триває. Xiaomi офіційно випускає перший чотирикутний вигнутий концепт-телефон. Супер вигнутий дизайн екрану на 88 ° з усіх боків дозволяє малюнку обтікати, як вода, як кришталева крапля на столі. Майже всі навколишні рами замінені екранами, а фюзеляж не має отворів і кнопок, що справді реалізує цілісний, непористий майбутній дизайн.

Для першого в галузі чотиригранного екрана водоспаду незамінним є гнучкий екран. Але справжня складність полягає у виготовленні чотирикутного кривого скла 88 ° та у процесі скріплення 3D.

Глибоко зігнуте скло 88 ° порушує технологічну межу виробництва скла. Складність формування та полірування гарячого вигину в геометричній прогресії вища, ніж у звичайного 3D-скла.

Саморобне обладнання для обробки скла формує такий екран шляхом гарячого згинання при високій температурі 800 ° та високому тиску. Ми використовуємо чотири різних полірувальних обладнання та понад десять складних процесів полірування, щоб відполірувати шматок скрученого криволінійного скла з глибоким вигином на 88 ° з чотирьох сторін.

А за цим шматочком скла — тисячі спроб. Щоб прикріпити до гнучкого екрана таке скло із чотиригранною кривою 88 °, необхідно подолати напругу згинання, спричинену надзвичайним кутом вигину та надзвичайно малим радіусом вигину. Як результат, він використовує інноваційний дизайн укладання екрану, і завдяки проривному процесу скріплення 3D ми досягаємо бездоганної продуктивності екрану.

Вбудований непористий дизайн всієї машини, новий напрямок для майбутніх смартфонів

Чотирикутний вигнутий концепт-телефон Xiaomi Siqu має майже всю рамку, замінену екраном. Завдяки 46 запатентованим технологіям незалежних досліджень та розробок фізичні кнопки та всі отвори справді зникають.

Однак ви розумієте, що це не лише питання екрану та дизайну. Телефон з таким формфактором повинен використовувати безліч інноваційних технологій. Xiaomi досягла зовнішнього звуку завдяки надтонкій п’єзоелектричній кераміці. Він використовує першу в галузі технологію гнучкого звукового екрана для заміни навушника.

На додаток до потужної бездротової зарядки, цей телефон також має чутливі до тиску кнопки, екранні лінзи третього покоління та інші інноваційні технології.

Xiaomi ніколи не припиняє досліджувати екрани смартфонів

Дисплейна технологія є одним із важливих стратегічних напрямків смартфонів Xiaomi. Вже в жовтні 2016 року Xiaomi Mi MIX розпочав нову еру для повноекранних смартфонів. Він отримав співвідношення екрану до тіла 91,3%.

У вересні 2019 року Xiaomi Mi MIX Alpha пішов на крок далі. Тіло оточене цілим екраном. Коли екран світиться, це немов величезний Всесвіт без кінця та меж.

У 2016 році компанія заснувала Науково-технологічний парк Xiaomi. Серед різних лабораторій оптична лабораторія Mi Display досягла передового міжнародного рівня. Він може не тільки перевірити одноточкову, багатоточкову та багато кутову яскравість та кольоровість екрану, але також змоделювати діапазон освітленості від 0-80000 люкс та навколишнє середовище в діапазоні кольорових температур 2700-10000K.

Він може майже покрити умови тестування екрану смартфона за будь-якого імітованого навколишнього освітлення в сонячні дні, дощові дні, полудень, вечір та ніч. Тому він може краще виконувати оптичне вимірювання параметрів та основну оцінку туристичних показників.

У грудні 2020 року Xiaomi Mi 11 представить поточний верхній екран смартфона для більших мас. Він не тільки має дисплей із надвисокою роздільною здатністю 2K + та надвисокою частотою оновлення 120 Гц, але також має точне відтворення кольорів, порівнянне з професійними дисплеями. DisplayMate, провідне агентство з оцінки екранів у світі, дало рейтинг A + і здобуло 13 найкращих рекордів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua