OnePlus - єдина компанія на американському ринку смартфонів з позитивними темпами росту

У 2020 році для будь-якого бізнесу було героїзмом підтримувати бізнес. І якщо великі компанії втрачали гроші, то малі фірми закривали двері. Те саме стосується індустрії смартфонів. Загальний ринок смартфонів впав на 15% у порівнянні з попереднім роком. Тож цілком логічно знати, що майже у всіх найбільших виробників смартфонів кількість зменшилась.

Лише у другій половині 2020 року ми почали спостерігати ознаки відновлення ринку. Завдяки хорошим характеристикам топових моделей Apple і Samsung ринок почав відновлюватися. Все це було добре видно на американському ринку смартфонів.

Вчора CounterPoint представив черговий звіт про цей ринок. І виявляється, OnePlus - єдина компанія, яка мала позитивні темпи зростання.

За даними дослідницької компанії, OnePlus змогла збільшити свою присутність каналу та загальний розмір з невеликої бази 163% YoY. Хоча два основні гравці - Apple і Samsung - не надали детальних даних про свою продуктивність, очевидно одне — вони не працювали.

OnePlus - єдина компанія на американському ринку смартфонів з позитивними темпами росту

Однак OnePlus міг виграти цю гонку, і вона була реалізована в основному завдяки тісній співпраці з операторами. Як вам слід було знати, він давно має стосунки з T-Mobile. OnePlus об’єднався з T-Mobile ще у 2018 році, випустивши OnePlus 6T. І він продовжує випускати нові пристрої в Sprint починаючи з 2019 року.

До того, коріння досягло Verizon у 2020 році з OnePlus 8 UW. Однак T-Mobile продовжує залишатися найбільшим джерелом продажів для OnePlus.

Ще одним фактором успіху OnePlus на американському ринку смартфонів є те, що ця компанія почала надавати пристрої не преміумкласу. Але багато хто знає цю марку, хоча її висококласні моделі. А на картині підвищених цін на iPhone 12 і Samsung Galaxy S20 смартфон OnePlus виглядає досить привабливо.

Однак слід зазначити, що на американському ринку смартфонів OnePlus все ще залишається невеликим виробником, попри сильне зростання у 2020 році.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: