OnePlus 9 використовує той самий дисплей, що й OnePlus 8T

OnePlus випустить свою останню флагманську серію за кілька тижнів (у березні). З наближенням офіційної дати випуску з'являється більше інформації стосовно серії OnePlus 9. Серія OP9 матиме дві моделі - OnePlus 9 та OnePlus 9 Pro.

Згідно з останніми припущеннями @DigitalChatStation, OnePlus 9 використовуватиме той самий дисплей, що і попередній OnePlus 8T. Цей дисплей AMOLED використовує матеріал Samsung E3. Він також має роздільну здатність 1080 х 2400 пікселів і підтримує частоту оновлення 120 Гц.

OnePlus 9 використовує той самий дисплей, що й OnePlus 8T

Згідно з попередніми звітами, OnePlus 9 прийме рішення з подвійною основною камерою цього року. Він повинен мати комбінацію 48MP + 48MP, але може бути та 8MP третя камера. Подвійна основна камера фокусується на різних напрямках, щоб користувачі мали більш чудові фотоефекти.

OnePlus 9 використовує той самий дисплей, що й OnePlus 8T

Крім того, є повідомлення, що серія OnePlus 9 співпрацюватиме з всесвітньо відомими виробниками камер, щоб спільно створити систему камер. Поточна новина полягає в тому, що Leica та Hasselblad, ймовірно, співпрацюватимуть з OnePlus.

OnePlus 9 використовує той самий дисплей, що й OnePlus 8T

У попередньому звіті @DigitalChatStation стверджується, що OP9 буде оснащений 6,55-дюймовим гнучким прямим екраном FHD + 120 Гц. Крім того, OP9 Pro Pro використовуватиме 6,78-дюймовий гнучкий вигнутий екран QHD + 120 Гц. Однак обидва смартфони використовуватимуть 3,8 мм ± одинарний отвір у верхньому лівому куті. Блогер також заявив, що дві нові моделі Snapdragon 888 одночасно тонкі та легкі. Стандартна версія має товщину всього 8 мм, Pro - лише 8,5 мм. Крім того, вага цих телефонів не перевищує 200 г.

Попередні звіти стверджують, що OnePlus 9 Pro підтримуватиме швидкість бездротової зарядки 45 Вт.

Крім того, OnePlus вперше використовуватиме зворотну зарядку. Звичайний OP9 також підтримуватиме бездротову зарядку, але потужність тимчасово невідома. Крім того, OP9 Pro підтримуватиме пило- та водонепроникність IP68.
OnePlus 9 буде оснащений швидкою зарядкою потужністю 65 Вт та більшою місткістю акумулятора

На сьогодні OnePlus 8 Pro є єдиним пристроєм з бездротовим зв'язком і зворотним бездротовим заряджанням. Несподівано спостерігати, що ці функції з’являться для флагмана наступного року. Зрештою, випущений у жовтні OnePlus 8T не містить жодної з цих функцій.

Очевидно, що серія OnePlus 9 є важливим кроком для компанії. За даними 91mobiles, OnePlus 9 отримає швидку зарядку потужністю 65 Вт. Ця технологія була представлена ​​OnePlus 8T і стане стандартом для флагманів наступного року. Крім того, акумулятор отримує значний стрибок від 4300 мАг у вісімки до акумулятора 4500 мАг в OnePlus 9.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: