Нова модель Xiaomi Mi 10 з Snapdragon 870 пройшла сертифікацію 3С

Вчора ще один телефон Xiaomi 5G з моделлю M2102J2SC пройшов сертифікацію 3C. І ми бачимо, що, як і серія Redmi K40, вона також постачається із зарядним пристроєм на 33 Вт. Сертифікація 3C показує, що заявником та виробником цього телефону Xiaomi 5G є Xiaomi Communication Technology Co., Ltd., а виробником - Fuzhikang Precision Electronics (Langfang) Co., Ltd. Перша дата сертифікації - 3 лютого. Цей телефон повинен бути новою версією майбутнього Xiaomi Mi 10.

Згідно з новинами підказки Weibo, існує інженерна машина, оснащена чіпом Snapdragon 870. Це має бути Xiaomi Mi 10, і він знаходиться на випробуванні. Якщо все піде добре, Xiaomi найближчим часом випустить ще одну нову машину Snapdragon 870.

Нова модель Xiaomi Mi 10 з Snapdragon 870 пройшла сертифікацію 3С

Пару тижнів тому ми дізналися, що Xiaomi випустить телефон Xiaomi Mi 10, який працює на основі псевдофлагманського чіпа Snapdragon 870. Це звучить досить дивно, оскільки Mi 10 Pro і Mi 10 Ultra вже в дорозі, і це все ще викликає питання, чи купуватимуть люди смартфон Mi 10 лінійки. У будь-якому випадку, незабаром після цього ми ознайомилися з характеристиками майбутньої моделі.

Xiaomi Mi 10 - не єдиний телефон із Snapdragon 870

Нагадуємо, Qualcomm Snapdragon 870 оснащений багатьма параметрами, успадкованими від справжнього флагманського чіпа Snapdragon 888, але коштує дешевше. Ось чому багато виробників збираються використовувати його у своїх смартфонах, які будуть битися в сегменті псевдофлагманських смартфонів.

Першим телефоном, що постачається з цим чіпом, є Motorola Edge S. Найменша модель конфігурації коштує 1999 юанів (309 доларів США). І ми чули, що Redmi K40 також матиме таку модель. І ось зараз, виявляється, Xiaomi вирішила залучити не один, а принаймні два смартфони на базі SND870 і швидко зайняти цю нішу.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: