Google Pixel навчать вимірювати пульс і стежити за диханням

Згідно з останніми звітами, Google працює над функцією, яка дозволить користувачам вимірювати пульс за допомогою камери Google Pixel. У звіті зазначається, що Google незабаром додасть цю функцію до свого додатка Fit. На жаль, там не сказано, коли це оновлення надійде.

Працездатність цієї функції досить проста. Користувачі Google Pixel Camera вимірюють пульс, просто поклавши кінчик пальця на камеру.

Google Pixel навчать вимірювати пульс і стежити за диханням

Ця функція працює, відстежуючи пульс, коли кров тече через кінчик пальця. Він відстежує зміну кольору у вашій крові під час течії. Крім того, є ще одна нова функція, яка вимірює частоту дихання користувачів. Нова функція проводить вимірювання за допомогою камери Google Pixel (фронтальна камера).

Користувачеві потрібно лише помістити себе у видошукач камери телефону Google Pixel, а потім просто дихати. Програмне забезпечення реєструє коливання грудної клітки користувача під час його дихання та зменшення частоти дихання.

Google Pixel навчать вимірювати пульс і стежити за диханням

За словами менеджера з продуктів Google Health, лікарі також використовують той самий метод для розрахунку частоти дихання пацієнтів. Технологія машинного навчання від Google намагається лише імітувати цей метод. Згідно з внутрішніми дослідженнями Google, похибка функції частоти дихання знаходиться в межах одного вдиху на хвилину.

Це означає, що він буде застосований для користувачів зі станом здоров'я або без нього. Помилка зчитування пульсу в межах 2%. Ці характеристики були перевірені на людях різного відтінку шкіри, і показники точності подібні.

Прем'єр-міністр Google заявив: "У багатьох людей, особливо в тих, що мають гірші економічні умови, немає таких пристроїв, як носяться, але якщо вони зможуть відстежувати частоту дихання, пульс тощо, вони все одно отримають користь".

Оскільки ця функція в телефонах дійсна, причина, зазначена прем'єр-міністром Google, ймовірно, недійсна. Люди, які не можуть собі дозволити носити пристрої (розумні смуги), які коштують від 20 до 100 доларів, ймовірно, не зможуть собі дозволити телефон Pixel.

Враховуючи, що телефон Pixel з цією функцією коштуватиме 500 доларів США і вище, люди з поганими економічними умовами не зможуть цього собі дозволити. Вартість телефону середнього класу Pixel, мабуть, забезпечить їм першокласний китайський телефон середнього класу, а також флагманський розумний діапазон.

На думку GizmoAlpha, ці функції можуть надійти на інші смартфони в майбутньому. Однак Google доведеться перевірити свою ефективність на власних пристроях Pixel.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: