Чи будуть телефони Xiaomi підтримувати сервіси Google? Офіційна відповідь

Кілька днів тому з'являлися повідомлення про те, що телефони Xiaomi в Китаї більше не зможуть встановлювати GMS. Сьогодні компанія на Weibo пояснила звіти. У його повідомленні йдеться:

"Ми помітили, що деякі користувачі мережі, які не знають правди та власні засоби масової інформації, поширюють та повідомляють відповідний вміст про" телефони Xiaomi більше не підтримують GMS ". Ми вважаємо необхідним прояснити цю ситуацію, щоб уникнути неправдивої інформації ”.

Чи будуть телефони Xiaomi підтримувати сервіси Google? Офіційна відповідь

Xiaomi стверджує, що група відповідей спільнот Xiaomi не є офіційним представником Xiaomi. Це означає, що будь-яку інформацію від групи не можна вважати офіційною. Крім того, Xiaomi заявила, що звіт про Xiaomi та служби Google у Китаї є абсолютно неправдивим.

Чи будуть телефони Xiaomi підтримувати сервіси Google? Офіційна відповідь

До цього часу користувачі можуть самостійно встановлювати Служби Google на телефони Xiaomi. Однак зміна полягає в тому, що користувачі в Китаї не зможуть самостійно встановити Служби Google. Компанія (Xiaomi) повинна попередньо встановити цю функцію, щоб вона працювала.

Моделі, які вже мають Служби Google, залишаться незмінними. Xiaomi заявляє, що в майбутньому вона випустить більше смартфонів із попередньо встановленими службами Google у Китаї.

Що стосується телефонів Xiaomi за межами Китаю, вони ВСІ зможуть встановити Google Mobile Services.

Чи можна встановити сервіси Google на телефони Xiaomi?

Це остання інформація, що надходить від Xiaomi щодо проблеми. Служби Google Mobile Services необхідні для використання ключових програм Google, зокрема магазину Google Play. Однак у Китаї деякі виробники не встановлюють Google Mobile Services на своїх смартфонах, оскільки існує безліч альтернативних магазинів, у яких доступні всілякі додатки для користувачів.

Xiaomi подає позов до Міністерства оборони США та Казначейства

Кілька китайських виробників останнім часом стикаються з величезною битвою з США. Оскільки більшість передових технологій для розробки кінцевих продуктів є американськими, заборона з боку США є великою справою.

Huawei вже роки займається забороною США, але ми всі знали, що лише питання часу, коли інші китайські компанії-смартфони зіткнуться з такою ж битвою.

Розглядаючи нещодавнє додавання до списку юридичних осіб США, Xiaomi робить сміливий крок.

Xiaomi Group опублікувала на Гонконзький фондовій біржі оголошення, в якому зазначила, що подає позов до Міністерства оборони США та Міністерства фінансів США.

Чи будуть телефони Xiaomi підтримувати сервіси Google? Офіційна відповідь

Компанія подає позов проти цих відділів до окружного суду США в окрузі Колумбія. Xiaomi подає позов проти цих відомств за визнання компанії "китайською військовою компанією". Китайський виробник стверджує, що є процедурна несправедливість та фактичні помилки в ідентифікації.

З метою захисту інтересів глобальних користувачів, партнерів, службовців та акціонерів компанії він просить суд визнати рішення незаконним та скасувати рішення.

До цього уряд США включив 9 китайських компаній до чорного списку за зв'язки з китайськими військовими. Xiaomi - одна з цих дев'яти компаній.

Згідно з вказівками про заборону, американські інвестори повинні продати свої акції в компаніях, що потрапили до "чорного списку", до 11 листопада цього року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Чи можна встановити сервіси Google на телефони Xiaomi?
Можна на всіх смартфонах за межами Китаю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: