Торік Sony продала 4,5 мільйона PlayStation 5

Джерело змогло отримати офіційні дані про продажі ігрової консолі PlayStation 5, які є частиною щоквартального звіту Sony. І цікавих деталей вистачає.

Отже, за перший квартал продажів (формально — за останній квартал 2020 року, але насправді консоль продавалася лише півтора місяця, починаючи з середини листопада) Sony продала 4,5 мільйона консолей. Все на рівні PS4: у першому кварталі продажів у 2013 році було продано також 4,5 мільйона PlayStation 4. І хоча це багато, це не відповідає ринковому попиту.

Торік Sony продала 4,5 мільйона PlayStation 5

На додаток, судячи з прогнозу постачання, ситуація з дефіцитом PS5 лише погіршиться, оскільки компанія розраховує поставити лише 3 мільйони консолей у першому кварталі цього року. Тобто, якщо у 2020 році було 3 мільйони PS5 на місяць, то в першому кварталі цього року — гарантовано лише 1 мільйон на місяць.

І другий важливий момент: Sony підтвердила, що продає PlayStation 5 збитково, хоча сума цієї втрати не розголошується. Згідно з чутками, які ходили ще до запуску PS5, Sony може втратити близько 100 доларів на кожній копії консолі.

PlayStation 5 нарешті отримує дату запуску в Індії

Індійські геймери, особливо шанувальники PlayStation 5, тепер можуть бути щасливими, оскільки ця консоль скоро до них прийде. Після місяців спекуляцій та чуток Sony India нарешті оголосила, що PlayStation 5 прибуде до Індії 2 лютого. Крім того, в оголошенні також йдеться про те, що попередні замовлення розпочнуться 12 січня. У повідомленні в Twitter перелічені офіційні роздрібні партнери, такі як Amazon, Flipkart, Croma, Reliance Digital, Games The Shop, Shop у Sony Center, Vijay Sales та інші вибрані роздрібні магазини.

Торік Sony продала 4,5 мільйона PlayStation 5

Як ми всі знаємо, Sony PlayStation 5 - товар із високим попитом. Таким чином, у перші кілька тижнів запас для цього пристрою буде дуже низьким. Нагадаємо, що перший випуск цього пристрою - 12 листопада. Це означає, що індійський запуск настає із запізненням приблизно на три місяці.

Що стосується ціни, версія жорсткого диска продаватиметься за 49 990 рупій, тоді як цифрова версія продаватиметься за 39 990 рупій. Однак через високий попит на цю консоль буде дуже важко придбати PS5 за стартовою ціною. Зрештою багато покупців можуть придбати цей пристрій у два-три рази вище ціни запуску.

Це стосується попереднього продажу цього пристрою на чорному (неофіційному) ринку. З боку Sony вона наполегливо намагається стримувати продажі на чорному ринку.

За даними Sony, на всі пристрої, придбані до дати офіційного випуску та через несанкціонованих продавців, не буде гарантовано.

Для офіційних роздрібних торговців усі блоки PS5 матимуть гарантію на 12 місяців. В Індії це означає, що користувачі отримають новий блок, якщо щось піде не так протягом одного року. Однак ця гарантія має свої умови. Крім того, такі аксесуари, як контролери DualSense, не мають жодних гарантій.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: