Новий OLED-екран Samsung забезпечує відмінну видимість при сонячному світлі

Samsung Display нещодавно продемонстрував OLED-дисплей, який може показувати яскраво та чітко у зовнішньому середовищі. Сьогодні Samsung Display заявив, що цей останній OLED-дисплей для смартфонів був сертифікований світовою компанією з питань безпеки UL, за його чудову “видимість сонячного світла”.

Під час оцінки UL перевірив два аспекти, які впливають на видимість дисплея на вулиці: кольорову гаму та яскравість. Він виявив, що у відкритому середовищі кольорова гама нового OLED від Samsung відповідає 73% стандарту DCI-P3, а максимальна яскравість перевищує 1500 ніт.

Новий OLED-екран Samsung забезпечує відмінну видимість при сонячному світлі

Новий OLED використовує новий тип органічного матеріалу, який досягає яскравості 1500 ніт або вище. Це ще більше покращує видимість на відкритому повітрі.

Цей новий дисплей повністю виключає затемнювальний ефект дисплеїв смартфонів, що знаходяться на вулиці. Він повністю вільний від питань видимості на вулиці. Samsung пояснює, що це можливо, оскільки дисплей відображає кольори завдяки фірмовому процесу випромінювання світла, який охоплює широку кольорову гаму.

Результатом цього є високий ступінь насиченості, а також інтенсивний колір. Завдяки цій функції OLED-дисплеї тепер можуть виводити чітку якість зображення навіть в умовах яскравого освітлення.

Денніс Чой, віцепрезидент та керівник групи маркетингу мобільних дисплеїв у Samsung Display, сказав:

"В епоху 5G люди проводять більше годин на своїх смартфонах. Дуже важливо, щоб ми забезпечили показ дисплея, що забезпечує яскраву та чітку якість зображення як у приміщенні, так і на відкритому просторі"

Він додає: "Хоча його можна використовувати з багатьма типами смартфонів, новий OLED від Samsung особливо добре підходить для пристроїв 5G, оскільки забезпечить більшу зручність використання, а отже, більшу цінність для споживачів"

Цей дисплей використовує Samsung Galaxy S21 Ultra

Цей дисплей є тим, що ми маємо на Samsung Galaxy S21 Ultra. Однак після останньої перевірки UL, більше виробників смартфонів використовуватимуть цей дисплей. Наразі ми не можемо сказати, який виробник зв’яжеться із Samsung щодо цього дисплея. Однак ви можете бути впевнені, що наразі це флагманський дисплей.

За даними Samsung, новий OLED-дисплей використовує органічні світловипромінювачі матеріали для вираження кольорів. За відсутності підсвічування органічні матеріали можуть випромінювати світло під напругою.

Отже, світлова ефективність органічних матеріалів може сильно вплинути на кольорову гаму, яскравість, HDR, видимість на вулиці та енергоспоживання екрана дисплея.

Новий OLED-екран Samsung забезпечує відмінну видимість при сонячному світлі

Samsung Display розробив нові органічні матеріали для збільшення швидкості руху електронів у шарі органічного матеріалу, тим самим значно покращуючи світлову ефективність. Це означає, що нові матеріали можуть випромінювати яскравіше світло, споживаючи менше енергії. В епоху 5G, що збільшує час перегляду відео, це може допомогти покращити час автономної роботи смартфонів.

Екран дисплея є важливим компонентом, який впливає на час автономної роботи смартфона. Коштом зменшення енергоспоживання екрана дисплея можна покращити час автономної роботи смартфона.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: