Huawei перемогла Apple на китайському ринку телефонів у 2020 році

За даними CINNO Research та Canalys, Huawei як і раніше комфортно очолює китайський ринок смартфонів. Згідно з щоквартальним звітом про відстеження мобільних телефонів Міжнародної корпорації даних (IDC), постачання китайського ринку смартфонів у четвертому кварталі 2020 року становили приблизно 86,4 млн. Одиниць, що незначно збільшилось на 0,3% у порівнянні з попереднім роком.

Huawei перемогла Apple на китайському ринку телефонів у 2020 році

Apple, OPPO, Vivo та Xiaomi значно зросли. Що стосується конкретного рейтингу в четвертому кварталі, Huawei, Apple, OPPO, Vivo та Xiaomi потрапили до п’ятірки найкращих. Хоча Huawei впала на 34,5% у порівнянні з попереднім роком, вона все ще посідає перше місце з часткою 25,1%.

Huawei перемогла Apple на китайському ринку телефонів у 2020 році

Якщо дивитись на весь 2020 рік, Huawei все ще випереджає конкурентів. Вона має 38,3% частки ринку, що на 0,1% менше, ніж її 38,4% частки ринку у 2019 році. На другому місці - Vivo з 17,7% часткою ринку. Це свідчить про те, що Huawei на першій позиції має частку ринку, яка на 50% перевищує другу позицію Vivo. Oppo, Xiaomi та Apple займають третє-п’яте місця відповідно. За винятком річного зростання Apple, інші чотири виробники мають різний ступінь спаду.

У четвертому кварталі постачання китайських мобільних телефонів 5G становило близько 60 мільйонів одиниць. У 2020 р. Сукупні відвантаження становили близько 167 млн. Одиниць, що становило понад 50%.

Huawei може не змогти утримати свою провідну позицію

Постачання компанії Huawei у четвертому кварталі скоротились майже на 50% у порівнянні з попереднім роком. Хоча попит на продукцію Huawei все ще величезний, Huawei не зможе задовольнити попит в осяжному майбутньому. Інші провідні виробники націлюються на цю можливість. Oppo, Vivo та Xiaomi серйозно конкурують за офлайн-канал Huawei у Китаї.

Huawei перемогла Apple на китайському ринку телефонів у 2020 році

Ефективність Apple у Китаї у 2020 році буде значною. Керуючись моделями iPhone 11 та iPhone 12, річний обсяг відвантаження нарешті повернувся до рівня 2018 року. Обсяг відвантаження в четвертому кварталі навіть досяг рівня Apple з 2015 року. З моменту випуску iPhone 6S у четвертому кварталі, має найвищий показник відвантаження на китайському ринку.

Час випуску Apple нового iPhone 12 у Китаї збігся з часом, коли Huawei припиняла постачання. Huawei - єдиний сильний конкурент Apple у сегменті високого класу, а його флагманська серія Mate відправила менше ніж 4 мільйонів одиниць у четвертому кварталі. Однак Apple не послабила просування iPhone12 на ринок, включаючи запуск заходів з онлайн-просування на основних платформах електронної комерції по всій країні.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: