Ford і Lincoln випустять машини Android з 2023 року

Нещодавно Ford Motor оголосив, що встановив партнерство з Google і використовуватиме Android Automotive для живлення інформаційно-розважальної системи на своїх автомобілях з 2023 року. Ford також показав, що використовуватиме хмарні сервіси Google для обробки даних, штучного інтелекту та машинного навчання

. Нова інтеграція означає, що водії Ford та Lincoln можуть користуватися Google Assistant, картами та іншими програмами та послугами (включаючи сторонні) дозволи в машині, а власники автомобілів можуть отримати доступ до цих послуг без телефону Android.

Джим Фарлі, президент і генеральний директор Ford, сказав ... "Ми одержимі створенням необхідних, виразних продуктів і послуг Ford ... Ця інтеграція дозволить нашим командам впроваджувати інновації для клієнтів Ford та Lincoln, одночасно забезпечуючи доступ до програм світового класу Google. та послуги ".

Крім того, система буде сумісна з CarPlay, тому користувачі iPhone також можуть її використовувати. Він також збереже підтримку Amazon Alexa, яку він використовує зараз.

Ford і Lincoln випустять машини Android з 2023 року

Фарлі додав: "Оскільки Ford продовжує найглибшу трансформацію в нашій історії завдяки електрифікації, підключенню та керуванню автомобілем, Google і Ford, об'єднавшись, створюють інноваційну потужність, справді здатну забезпечити чудовий досвід для наших клієнтів та модернізувати наш бізнес".

За словами Ford, використовуючи Android та хмарні сервіси для живлення своїх автомобілів, Ford зможе надсилати клієнтам відповідні запити на технічне обслуговування і навіть попередження про торгівлю. Ford також вважає, що технологія Google дозволить автовиробникам покращити взаємодію з клієнтами. Крім того, автомобільна компанія вважає, що впровадження інноваційних персоніфікованих послуг буде більш простим. Однак там не вказано, що це за послуга.

С Google Форд відкриває багато можливостей

Ця співпраця між Google і Ford виходить далеко за рамки автомобілів. Існує глибше партнерство в безлічі областей. За допомогою Google Cloud Ford може скористатися перевагами ШІ від Google та машинного навчання. Обидві компанії формують нову робочу групу для пошуку інших можливостей, керованих даними. У довгостроковій перспективі Ford стане партнером Google в Інтернеті речей (IoT).

Звичайно, ми можемо зрозуміти, чому Ford вибирає Google. Останній вже має розгалужену платформу, якою Ford може скористатися. Автомобільній компанії не потрібно турбуватися про сумісність програм, оновлення чи нові функції. Звичайно, йому не потрібно розробляти альтернативну платформу. Такі функції, як Карти Google, є найпопулярнішими. Поки що, як виявилося, вона випереджає конкуренцію з точки зору пошуку таких речей, як бізнес.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: