Ulefone Armor 10 5G демонструє ефективність бездротової зарядки

В міру зростання зручності та універсальної сумісності бездротової зарядки бездротова зарядка знаходить своє застосування у все більшій кількості смартфонів. І Ulefone Armor 10 5G не виняток. Флагманський Armor 10 5G підтримує бездротову зарядку потужністю 15 Вт, і це перший випадок, коли бренд пропонує технологію бездротової зарядки потужністю 15 Вт в лінійці Armor. Для тих, кому цікава ефективність бездротової зарядки, компанія Ulefone провела тест, щоб показати її продуктивність.

По-перше, важливо відзначити, що Armor 10 5G має значну місткість акумулятора 5800 мАг. Як показано на відео, після використання бездротового зарядного пристрою для зарядки Armor 10 5G всього протягом 5 хвилин рівень заряду акумулятора телефону становить 6%. Після 30 хвилин зарядки рівень заряду акумулятора Armor 10 5G може досягати 25%. Так що це швидке розв'язання проблеми низького заряду батареї в разі виникнення надзвичайної ситуації. Armor 10 5G потрібно 1 годину, щоб досягти 42%, і, нарешті, він повністю заряджений через 3 години 22 хвилини. З огляду на велику місткість акумулятора, ефективність бездротової зарядки цілком розумна, а ефективність досить висока.

Ми дізналися, що використовується в відео бездротове зарядний пристрій є новітньою бездротової зарядним майданчиком від Ulefone. Які просто зручно потрапили на ринок. Ця бездротова зарядна панель Ulefone, позначена як UF003, підтримує бездротову зарядку до 15 Вт. Звичайно, він може заряджати будь-який пристрій з підтримкою Qi, будь то Apple, Samsung, Xiaomi або навіть Huawei, на 5 Вт / 7,5 Вт / 10 Вт. Ще краще, зараз Ulefone Armor 10 5G і UF003 доступні в гарячих продажах. Більш детальну інформацію про двоє нових пристроїв ви можете знайти на офіційному сайті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: