Смартфони LG тепер можна підключати до ПК з Windows 10

Додаток "Ваш телефон" від Microsoft став корисним для багатьох користувачів Windows 10, дозволивши їм з'єднати свої смартфони Android з ПК.

На жаль, кількість сумісних пристроїв все ще обмежена, саме тому LG випустила власну програму Windows 10, щоб з'єднати ваш телефон LG із комп'ютером.

Іншими словами, південнокорейський технічний гігант вирішив не чекати, поки Microsoft додасть смартфони LG до списку підтримуваних пристроїв, які вже мають деякі моделі Samsung, а запустити власну послугу, яка вже доступна в магазині Microsoft.

Нова програма називається Virtoo, а Bluetooth використовується для з'єднання смартфона та комп'ютера. Як результат, користувачі можуть отримати доступ до певних функцій смартфона безпосередньо зі свого комп’ютера.

Поки що не всі моделі LG підтримуються, крім того, список доступних функцій також відрізняється на різних смартфонах. Нова програма дозволить користувачам надсилати повідомлення зі своїх комп’ютерів, отримувати доступ до файлів, що зберігаються на телефоні, здійснювати дзвінки та показувати на моніторі клон екрану смартфона.

Смартфони LG тепер можна підключати до ПК з Windows 10

Фінансовий звіт LG 2020 підтверджує спад бізнесу смартфонів

Боротьба LG у бізнесі смартфонів не є секретом ні для кого. У минулому компанія мала солідні пропозиції на ринку смартфонів, бувши одним з першопрохідців у флагманському сегменті Android з такими успішними пристроями, як LG G2. Бренд також був будинком інноваційних ідей. Наприклад, він представив один із перших смартфонів QHD у вигляді LG G3. Він також представив один з небагатьох модульних смартфонів у вигляді LG G5. Крім того, LG почав тенденцію дисплеїв 18: 9 ще за часів LG G6. Попри це, компанія збирає збитки за останні роки. Незважаючи на зусилля з приходом LG Velvet і LG Wing, компанія не змогла досягти успішного 2020 року. Корейський гігант поділився своїми фінансовими результатами за 2020 рік, ще раз показавши, що його бізнес на смартфонах спалює готівку.

Січень був наповнений багатьма чутками про майбутнє LG у бізнесі смартфонів. Незважаючи на той факт, що бренд продемонстрував смартфон LG Rollable на виставці CES 2021, схоже, що бренд справді вбиває свій бізнес зі смартфонів. Корейська технологічна фірма опублікувала свій фінансовий звіт за 4 квартал 2020 року, і цифри показують, що мобільний підрозділ обмежив збитки в розмірі 841,20 млрд. KRW (750,63 долара США) за 2020 календарний рік. З такими результатами здається, що навіть LG Rollable не може врятувати бізнес смартфона.

Смартфони LG тепер можна підключати до ПК з Windows 10

У LG Mobile 23-й квартал поспіль закінчився з втратою

Операційні збитки за жовтень-грудень становлять 248,5 млрд. KRW, що становить близько 222,93 млн. Доларів. Це відзначає 23-й квартал поспіль LG Mobile, який закінчується програшем. У звіті зазначається, що основними проблемами є застій продажів преміальних пристроїв LG та дефіцит чипсетів 4G. На відміну від інших компаній, корейська фірма не змогла побудувати надійну стратегію 5G із доступними смартфонами. Навіть Velvet смішно завищений в порівнянні з іншими телефонами 5G китайських брендів.

Компанія також запустила суперечливий варіант із Snapdragon 845, який вкладає в наш розум великий допит. Чому телефон поставляється у 2020 році з чипсетом з 2018 року? Продажі смартфонів компанії принесли 1,39 трлн. Крон (1,24 млрд. Доларів). Це на 9,2% нижче, ніж у третьому кварталі, але водночас це майже на 5% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Ще раз, цього недостатньо, щоб класифікувати 2020 рік як рік-перемогу для LG.

Попри кривавий бізнес зі смартфонами, корейська фірма не здалася. Принаймні зараз офіційно не. Компанія вважає, що натиск на 5G призведе до збільшення попиту на її смартфони, оскільки споживчий попит повернеться до до пандемічного рівня у 2021 році. Згідно з повідомленням, LG "уважно перегляне напрямок свого мобільного бізнесу"; і "буде ділитися своїм напрямком бізнесу після визначення".

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: