MediaTek буде поставляти чипи для гарнітур Beats

Завдяки видатній продуктивності чіпів Dimensity у 2020 році MediaTek переміг Qualcomm і став найбільшим постачальником на ринку чіпів для смартфонів. Це також привернуло увагу технологічного гіганта Apple. Тепер, виявляється, MediaTek увійшов у ланцюжок постачання Apple і повинен офіційно розпочати постачання в лютому та березні.

MediaTek став членом ланцюжка постачання Apple

Це вперше, коли MediaTek потрапляє в ланцюжок постачання Apple. Це також перший випадок, коли Apple представляє іноземні чіпи у свої гарнітурні вироби.

Apple офіційно скасувала навушники, що входять до комплекту для iPhone 12 серії. Компанія Купертіно випустить дешевші навушники "Beats Flex" на наступній пресконференції вартістю лише 49,99 долара США. Apple використовуватиме це, щоб залучити більше користувачів iPhone купувати бездротові навушники.
Згідно з поточним постачанням iPhone, що перевищують 200 мільйонів одиниць на рік, ринкові можливості для гарнітур Beats величезні. Іншими словами, компанії-постачальники Apple, зазначають MediaTek, також отримають значний дохід.

MediaTek має досвід виготовлення чіпів для гарнітур

Варто згадати, що MediaTek отримала замовлення Beats через свою дочірню компанію, що займається розробкою високо інтегральних схем для бездротового зв'язку. В останні роки він був добре відомий тим, що постачав багато підроблених мікросхем продукту AirPods. Не виключено, що чіпи MediaTek будуть використовуватися у власній лінійці продуктів, а також передбачається впровадження чіпів MediaTek у більшу кількість продуктів.

MediaTek буде поставляти чипи для гарнітур Beats

Відвантаження підроблених AirPods досягне 600 мільйонів одиниць у 2020 році. Це в 6 разів більше, ніж справжні AirPods.

Кілька днів тому ми повідомляли, що MediaTek став найбільшим постачальником мобільних SoC для смартфонів у Китаї. Попри спад на китайському ринку, MediaTek зумів випередити конкуренцію та очолити ринок. Постачання SoC в Китай склали 307 мільйонів одиниць у 2020 році, що на 20,8% менше у порівнянні з 2019 роком.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: