iPhone Face ID буде працювати з маскою, тільки якщо ви носите Apple Watch

iPhone Face ID працюватиме з маскою лише в тому випадку, якщо ви носите годинник Apple Watch. Протягом приблизно трьох років Face ID був єдиним варіантом біометричної ідентифікації на iPhone. Ніхто не передбачав, що настане час, коли нам доведеться закривати обличчя маскою.

Ну, це наша сьогоднішня реальність, і це величезна проблема для Face ID. Якщо датчик не може чітко захопити обличчя, телефон не може розблокувати. Це означає, що користувачам доведеться вводити свої паролі стільки разів, скільки потрібно для розблокування телефону.

Звичайно, для людей, які розблокували свої телефони, просто подивившись на нього, час від часу вводити паролі не буде переконливим.

Згідно з нещодавньою доповіддю, Apple працює над подоланням цієї проблеми своїм майбутнім оновленням iOS 14.5.

iPhone Face ID буде працювати з маскою, тільки якщо ви носите Apple Watch

Компанія прагне полегшити розблокування телефону, але для цього рішення потрібен Apple Watch. Звіт Pocket-lint показує, що користувачі можуть використовувати Apple Watch для швидкої автентифікації та розблокування iPhone.

Бета-версія нового оновлення iOS 14.5, що забезпечує цю підтримку, вже доступна.

Як це працює?

Якщо ви активуєте розблокування Apple Watch, ви можете розблокувати свій iPhone, просто піднявши iPhone, щоб увімкнути екран. Коли ви піднімете телефон до свого обличчя, на вашому Apple Watch з’явиться зворотний відгук. Ця вібрація на годиннику означає, що телефон тепер відкритий для використання.

Однак важливо зазначити, що телефон і годинник повинні знаходитися в безпосередній близькості. Для зручного розблокування краще підіймати телефон тією ж рукою, що і годинник. Однак ця функція призначена лише для розблокування iPhone і нічого іншого.

Якщо вам потрібен доступ до покупок в App Store та iTunes, вам все одно знадобиться більш безпечна автентифікація. Крім того, введення пароля для перевірки безпеки все ще потрібно, навіть якщо ця функція активна.

Ми не очікуємо, що ця функція буде бездоганною. Це може зажадати тестування та послідовного використання, щоб користувачі звикли до цього. iOS 14.5 також включає засоби контролю прозорості програми (і спливаючі вікна дозволів). Багато компаній не задоволені цим включенням.

Touch ID повернувся, але кнопка HOME з часом увійде в історію

З 2018 року Face ID став єдиним варіантом біометричної ідентифікації нового iPhone. Однак виявляється, що, хоча Face ID є відмінним у безпеці, багато користувачів все ще люблять розпізнавання відбитків пальців Touch ID, і в контексті спалаху пандемії у 2020 році Face ID також представляється проблематичним, коли користувачі носять маски. Багато незручностей роблять зручність Touch ID більш помітною.

iPhone Face ID буде працювати з маскою, тільки якщо ви носите Apple Watch
У цьому випадку поєднання Touch ID та Face ID може бути рішенням, яке враховує як безпеку, так і зручність. Цікаво, що в таборі Android деякі флагманські моделі вже прийняли комбінацію розпізнавання відбитків пальців + розпізнавання обличчя, наприклад, Huawei Mate 30 Pro.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: