В OnePlus великі плани на 2021 рік - генеральний директор

OnePlus розпочав свій шлях у 2014 році з OnePlus One, який здійснив революцію на ринку як найперший флагманський вбивця. Бренд приніс багато смартфонів преміумкласe, перетворившись від стартапу до основного виробника смартфонів. Останній рік був одним із найважливіших в останній історії OnePlus.

Зрештою, бренд випустив преміумтелефон середнього класу, стандартний середній клас та смартфон початкового рівня, крім трьох флагманів. Зараз OnePlus присутня у всіх сегментах ринку, і це має зрости у 2021 році. Раніше цього тижня Лю Зоху (Піт Лау), генеральний директор OnePlus Technology та засновник OnePlus Mobile, сказав, що OnePlus сформулював великий план цього року. Він сказав це прямо в тому кварталі, коли ми очікуємо нову серію OnePlus 9.

Піт Лау сказав, що з кінцем січня у нас вже повний місяць у 2021 році. Він закінчив заявою, що компанія має великі плани на 2021 рік. OnePlus дуже популярний за кордоном, тому Twitter отримав багато відповідей. Деякі користувачі висловлювали цікавість, а інші почали дражнити OnePlus. Деякі говорили про божевільні речі, такі як «придбання Apple», а інші заявляли, що це має щось спільне з «серією 1 + 9».

Піт Лау може посилатися на майбутню флагманську серію

Це, безумовно, пов’язано з серією OnePlus 9, яка має дебютувати в кінці І кварталу 2020 року. Цього року бренд представить три нові смартфони, що отримали назву OnePlus 9, 9 Pro та 9 Lite. Хоча два стандартні випуски мають поставлятися з Snapdragon 888, ми припускаємо, що у варіанті Lite буде Snapdragon 870, що також робить його флагманом, але за нижчою ціною.

В OnePlus великі плани на 2021 рік - генеральний директор

Окрім цього, нові пристрої також оснащуються дуже потужними камерами. Якщо ви пам’ятаєте, Піт Лау раніше заявляв, що компанія вкладе величезні ресурси в камери цього року. Головна мета — стати світовим числом за функцією зображення. Ми впевнені, що це великі прагнення, але цього компанія може досягти. Зрештою, конкуренція бореться щороку, і зараз важко вибрати будь-яку марку як найкращу для камер.

Згідно з повідомленнями, OnePlus 9 забезпечить дві великі основні камери, але не має перископічного об'єктива. Деякі навіть стверджують, що OnePlus цього року співпрацюватиме з Leica чи Hasselblad. Піт Лау на цьому тижні також звернув увагу на Хассеблада та Лейку, надавши певну вірогідність цим твердженням.

Передбачувані специфікації OnePlus 9

В OnePlus великі плани на 2021 рік - генеральний директор

За чутками, серія 1 + 9 використовуватиме екран дисплея Samsung Display верхнього рівня. Він також матиме датчик Sony IMX689 і матиме над ширококутний об'єктив та макрооб'єктив. Варіант Pro матиме акумулятор 4500 мАч із дротовою зарядкою 65 Вт та бездротовою зарядкою 45 Вт. Телефони також матимуть подвійні стереодинаміки та пило- та водонепроникність IP68.

OnePlus 9 користується 6,55-дюймовим гнучким дисплеєм FHD + 120 Гц. 9 Pro матиме 6,78-дюймовий гнучкий вигнутий екран QHD + 120 Гц. Прилади важать менше 200 г. Обидва вони очікуються на березень 2021 року.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: