Складний Huawei Mate X2 з'явиться в кінці лютого

Блогер Weibo повідомив сьогодні, що нове покоління смартфонів Huawei зі складним екраном буде випущено приблизно в кінці лютого. Попри конструкцію внутрішнього складного екрана, цей телефон відрізняється від дизайну Samsung. Він оснащений 5-нм чіпом (очікується, що це буде серія HiSilicon Kirin 9000) і представляє деякі нові дивовижні технології. Що ж, хоча в назві цього телефону немає нічого певного, ми припускаємо, що це буде Huawei Mate X2.

Новий смартфон Huawei Mate X2 зі складним екраном пройшов аудит доступу до мережі Міністерства промисловості та інформаційних технологій і національну сертифікацію 3C.

Характеристики Huawei Mate X2

За поточними даними, розмір нового пристрою становить 161,8 × 145,8 × 8,2 мм. Розмір основного екрана складає 8,01 дюйма, а розмір додаткового екрана - 6,45 дюйма. Він має внутрішню складну конструкцію. Під капотом у телефоні знаходиться вбудований акумулятор місткістю 4400 мАг, який підтримує зарядку super flash потужністю 66 Вт.

Складний Huawei Mate X2 з'явиться в кінці лютого

Крім того, новий складаний смартфон Huawei Mate X2 має дозвіл основного екрану 2480 × 2220 виробництва Samsung і BOE. Екран також підтримує частоту оновлення 120 Гц. Він не буде використовувати UTG (ультратонкі скло). Замість цього виробник вирішив використовувати стійкий до подряпин CPI (безбарвний полиимид).

В інших аспектах очікується, що машина буде оснащена чипом HiSilicon Kirin 9000, підтримувати Bluetooth 5.1 і працювати під управлінням системи Android 10 EMUI 11.

UTG проти CPI

Що стосується CPI і UTG, компанія ThElec представила цікаву статтю, в якій пояснюються всі деталі цих технологій. Як відомо, екрани в смартфонах служать для захисту дисплеїв. Це просто означає, що вони повинні бути гнучкими і гнучкими. Плівки CPI, здається, мають перевагу, тим більше що вони можуть вироблятися серійно. При вимірюванні на 220㎛, включаючи шари ПЕТ-плівки і PSA, він також тонше, ніж вікна кришки UTG з розмірами 250 ~ 270㎛. Це основна причина, по якій і Samsung, і Huawei використовували плівку CPI для віконних кришок в своїх складних смартфонах Galaxy Fold і Mate X. Пізніше до команди приєдналася Motorola і використовувала його на своєму телефоні Razr.

Однак CPI не ідеальний. У складеному стані він не забезпечує такої чіткої видимості, як скло.

Навпаки, краща особливість UTG - це його твердість і помітність. Він також пропонує міцний і солідний естетичний вигляд в порівнянні з неминуче пластичним видом плівки CPI. Але UTG далекий від масового виробництва, і він лише наполовину так гнучкий, як плівка CPI.

Фёдор Бубнов

Меня всегда интересовали IT-технологии и, поскольку моя профессиональная деятельность, а это дизайн и допечатная подготовка, невозможна без их помощи, то так вышло, что всё, что было связано с компьютерами, например сборка и модернизация "железа", а также настройкой софта мне всегда приходилось заниматься самому.
Ну, а с появлением в нашей жизни гаджетов, сфера моих интересов расширилась и на них тоже.

Люблю изучать и анализировать возможности различных устройств, и уже много лет, прежде чем приобрести что-нибудь новое, всегда очень долго и тщательно изучаю возможности каждой из потенциальных моделей, провожу достаточно длительную и кропотливую работу, читаю обзоры, отзывы и сравнения.

Наградой за это является то, что чаще всего я и на самом деле приобретаю самое лучшее, что можно взять в рамках изначально запланированного мной бюджета.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: