Nokia готує до випуску розкладачку з 4G і Wi-Fi

HMD Global отримала ліцензію на мобільні телефони під брендом Nokia у 2016 році. На сьогодні компанія випустила величезну кількість смартфонів в сегментах середнього та початкового рівня. Поки бренд випускає тільки один флагман, який отримав назву Nokia 9 PureView, але, на жаль, в основному це провалилося. Хоча бренд ще не повернувся в сегмент високого класу, він продовжує пропонувати доступні телефони. Крім смартфонів, компанія також оновила свій портфель функціональних телефонів набором нових пристроїв з підтримкою 4G і KaiOS. Тепер компанія збирається повернути новий функціональний телефон з відкидним дизайном, можливістю підключення до мережі 4G і KaiOS.

Nokia 2720 тільки що пройшов сертифікацію FCC з номером моделі TA-1295. Як згадувалося вище, пристрій буде поставлятися з системою KaiOS, яка має дуже легке програмне забезпечення. Він також підтримує популярні додатки, які для нього перенести, і телефон буде підтримувати установку Google Duo вручну. Деякі додатки для соціальних мереж, такі як WhatsApp і Facebook, зараз мають версії для KaiOS.

Nokia готує до випуску розкладачку з 4G і Wi-Fi

У новому розкладачці Nokia 2720 буде 4G і Wi-Fi

Згідно з сертифікацією FCC, новий смартфон буде оснащений акумулятором місткістю 1500 мАг з позначенням моделі BV-6A. Телефон також буде мати слот для нано-SIM і буде підтримувати 4G LTE. Що стосується підключення до Wi-Fi, він забезпечує стандарт Wi-Fi 5 з підтримкою одного підключення 2,4 ГГц. Антена Wi-Fi також буде використовуватися для Bluetooth і GPS. Будемо сподіватися, що він також буде мати підтримку MP3 і слот для карт пам'яті microSD для зберігання музики. Зрештою, ці пристрої дійсно корисні в якості медіа плеєрів.

Nokia готує до випуску розкладачку з 4G і Wi-Fi

На жаль, подробиць щодо Nokia 2720 поки небагато. Ми очікуємо, що більш докладна інформація з'явиться найближчими днями. Зрештою, список FCC передбачає, що пристрій наближається до випуску. Як завжди, Nokia може зосередитися на ринках, на яких вона розгортає свої функціональні телефони. Індія обов'язково отримає цю нову розкладачку. Ми очікуємо, що це буде дуже доступний пристрій для людей, яким не так часто потрібен смартфон. Ці пристрої також можна використовувати в якості резервних телефонів.

HMD Global готує новий доступний смартфон під назвою Nokia 2.5 (попередня назва). Однак ми не очікуємо, що обидва пристрої будуть випущені в одну і ту ж дату. Nokia має тенденцію використовувати різні дати для поділу лінійки своїх смартфонів і звичайних телефонів.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: