IPhone 13 може відмовитися від дизайну з виїмкою над екраном

Останні звіти стверджують, що iPhone 13 не буде поставлятися з розпізнаванням обличчя Face ID. Ця технологія використовується протягом 3 або 4 років з моменту появи iPhone X. Подальші дії, спричинені глобальною пандемією, врешті-решт штовхають Apple скасувати цю технологію. Однак, як і раніше є повідомлення, що Apple поєднуватиме і Touch ID, і Face ID. Однак загальний ефект не дуже хороший. Якщо Apple буде використовувати цю комбінацію, їй доведеться провести деякі оптимізації.

IPhone 13 може відмовитися від дизайну з виїмкою над екраном

Останні припущення полягають у тому, що iPhone 13 стане першим повноекранним телефоном Apple. На сьогодні на зображеннях на дисплеї немає жодної надрізу, краплі води чи отвору. Хоча це красиво дивитись, це не здається реальністю. Незрозуміло, яким чином iPhone 13 приховає фронтальну камеру, динамік та серію датчиків.

За даними MauriQHD, iPhone 13 без вирізу матиме однакову товщину рамки з усіх чотирьох сторін. Очікується, що нове покоління iPhone запровадить під екранне розпізнавання відбитків пальців, використовуючи останній ультратонкий датчик розпізнавання відбитків пальців від Qualcomm. Ця технологія була вперше випущена та випущена під час CES 2021, і вона може дебютувати в iPhone 13.

Більше новин полягає в тому, що iPhone 13 буде оснащений екраном LTPO, який надає Samsung, а це означає, що, як очікується, частота оновлення екрана позбудеться традиційних 60 Гц і безпосередньо перейде на 120 Гц.

Apple Touch ID повертається

У вересні 2013 року на конференції iPhone 5s Apple представила функцію Touch ID на основі розпізнавання відбитків пальців. Це було початком тенденції розпізнавання відбитків пальців у всій індустрії смартфонів. Через чотири роки Apple замінила iPhone Touch ID на Face ID на iPhone X. Хоча Face ID став популярним у цій галузі, він ніколи не замінював розпізнавання відбитків пальців на телефонах Android. Однак для Apple це було зроблено, і три нові серії не використовували Touch ID. З усім тим, схоже, компанія не повністю відмовилася від iPhone Touch ID. Останні звіти показують, що Apple може використовувати як Face ID, так і Touch ID (екранний відбиток пальця) у своїх iPhone 2021 року.

IPhone 13 може відмовитися від дизайну з виїмкою над екраном
Touch ID повертається за допомогою екранного датчика відбитків пальців

Останнім часом було кілька звітів про повернення iPhone Touch ID. Багато з цих звітів надходять з авторитетних джерел, витоки з яких здебільшого є правильними.
У середині січня 2020 року репортер Bloomberg Марк Гурман стверджує, що Apple представить під екраном зчитувач відбитків пальців у своїх iPhone 2021 року. Це дасть користувачам можливість розблокувати iPhone за допомогою відбитка пальця, ідентифікатора обличчя або пароля. Для Apple це доповнення необхідно в сучасному світі регулярного носіння масок. Звичайно, маска чи ні, багато користувачів люблять користуватися розпізнаванням відбитків пальців, оскільки це дуже зручно. Марк Гурман також сказав, що, хоча розпізнавання відбитків пальців повертається, Apple все одно збереже функцію розпізнавання обличчя в iPhone.
IPhone 13 може відмовитися від дизайну з виїмкою над екраном
Беручи до уваги точність попередніх випусків Марка Гурмана, повернення iPhone Touch ID, швидше за все, буде правдою.

На додаток до Bloomberg, Wall Street Journal також підтвердив цю новину в останніх звітах. Згідно зі звітом, двоє анонімних колишніх співробітників Apple стверджують, що Apple справді розробляє технологію відбитків пальців під екраном. Компанія також розглядає можливість включення Touch ID та Face ID в один і той же пристрій.

Apple не є повноцінним початківцем з використанням екранної технології відбитків пальців. Ще у 2014 році Apple мала відповідні патенти. Нещодавній патент Apple показав, що користувачі можуть клацнути пальцями де завгодно на екрані, щоб розблокувати.

Touch ID повернувся, але кнопка HOME з часом увійде в історію

З 2018 року Face ID став єдиним варіантом біометричної ідентифікації нового iPhone. Однак виявляється, що хоча Face ID є відмінним у безпеці, багато користувачів все ще люблять розпізнавання відбитків пальців Touch ID, і в контексті спалаху пандемії у 2020 році Face ID також представляється проблематичним, коли користувачі носять маски. Багато незручностей роблять зручність Touch ID більш помітною.

IPhone 13 може відмовитися від дизайну з виїмкою над екраном
У цьому випадку поєднання Touch ID та Face ID може бути рішенням, яке враховує як безпеку, так і зручність. Цікаво, що в таборі Android деякі флагманські моделі вже прийняли комбінацію розпізнавання відбитків пальців + розпізнавання обличчя, наприклад, Huawei Mate 30 Pro.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: