Xiaomi розробляє розумні окуляри що виявляють та лікують хвороби

Спочатку Xiaomi вважалася компанією-наслідувачем через схожість її продуктів з продуктами Apple. Навіть перші форми MIUI були кілька близькі до iOS. Це принесло компанії прізвисько Apple of China. Однак в останні роки бренд позбувся цих неправильних думок, створивши інноваційні продукти власного виробництва.

Ми можемо перерахувати ряд пристроїв, таких як серія Mi Mix, які дебютували в безрамкової тенденції, а також інші цікаві продукти. В результаті досліджень і розробок бренду був отриманий новий патент. Патент був поданий пекінської Xiaomi Mobile Software Co. Ltd, яка демонструє «розумні окуляри та футляр для окулярів».

У патенті зазначено, що продукт є розумні окуляри та футляр для окулярів. Він може об'єднувати 4 виявлення і лікування. Це не перший випадок, коли компанія вивчає розумні окуляри. Однак ми ще не бачили, щоб з цього вийшов продукт для кінцевого споживача. Деталі також припускають, що продукт випромінює деякі терапевтичні сигнали, включаючи сигнали фототерапії та хвильові сигнали. Їх можна використовувати для лікування захворювань мозку, психічних захворювань і навіть втоми очей.

Xiaomi розробляє розумні окуляри що виявляють та лікують хвороби

Нові розумні годинники Xiaomi матимуть терапевтичне призначення

Сигнал світлової терапії може лікувати захворювання головного мозку або психічні захворювання. Сигнал звукової хвилі може лікувати психічні захворювання, знімати головний біль або втома. Магнітні або електромагнітні хвилі можуть сприяти поглинанню відсутніх елементів або ефективно покращувати кровообіг в головному мозку. На жаль, подробиць про цей продукт не так багато. Проте, легко дізнатися, що він також буде містити динамік або технологію передачі звуку, таку як провідність. Ми не можемо сказати напевно, чи буде продукт комерціалізовані найближчим часом.

Варто зазначити, що отримання патенту не обов'язково означає появу нового продукту. Однак, якщо Xiaomi вирішить запропонувати продукт такого роду, він не буде першим в галузі. Наприклад, у Huawei вже є два покоління розумних очок Gentle Monster Smart Glasses. Окуляри забезпечують захист від ультрафіолету, а також дозволяють приймати та завершувати дзвінки. Вони також можуть відтворювати та зупиняти музику за допомогою двох динаміків і мікрофона, якому допомагає технологія шумозаглушення мови на базі штучного інтелекту.

Сподіваюся, у Xiaomi з'явиться новий продукт такого роду. Зрештою, розумні окуляри ще не стали масовими пристроями. Поки що більшості компаній не вдалося зробити їх популярними серед клієнтів.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: