Oppo Reno 2F, Reno 10x Zoom і F15 отримують бета-оновлення Android 11

У минулому Oppo не займалася оновленнями Android, пропонуючи лише кілька великих оновлень для обраних флагманів. Однак в останні роки це змінилося, оскільки компанія своєчасно оновлює свої телефони. Незабаром після анонсу Android 11 китайська фірма представила свій скін ColorOS 11 з безліччю поліпшень і нових функцій. Сьогодні бета-програма Android 11 поширюється на три нові телефони Oppo: Oppo Reno 2F, Reno 10x Zoom і Oppo F15.

На жаль, це стосується тільки індійських варіантів. Але ми очікуємо, що незабаром відбудеться більш широке впровадження в інших регіонах.

Oppo Reno 2F, Reno 10x Zoom і F15 отримують бета-оновлення Android 11

Якщо у вас є будь-якої з цих телефонів і ви хочете подати заявку на оновлення, вам необхідно зареєструватися через додаток «Налаштування». Просто відкрийте програму, знову виберіть «Оновлення програмного забезпечення» >> «Налаштування», а потім «Пробна версія». Заповнивши форму, ви зможете перейти на бета-версію програмного забезпечення. На жаль, схоже, що програма бета-тестування для Oppo Reno 2F закрита. Судячи з усього, в Oppo вже є необхідна кількість бета-тестерів для продовження розробки прошивки. Майте на увазі, що ця прошивка призначена для бета-тестерів і може містити велику кількість помилок. Ми припускаємо, що він не готовий до повсякденного використання, тому не встановлюйте його на свій щоденний драйвер.

В оновленні представлений набір нових функцій з Android 11 і ColorOS 11

Після установки бета-поновлення ColorOS 11 користувачі Oppo Reno 2F, F15 і Reno 10 Zoom можуть розраховувати на всі новітні функції Android 11. Він містить бульбашки чату, більш організовані повідомлення з окремими повідомленнями про розмови, елементи управління інтелектуальними пристроями, одноразові дозволи, елементи управління мультимедіа у швидких настройках і багато іншого. Додатково до всього, ColorOS 11 також має власний набір поліпшень. Останній скін програмного забезпечення Oppo пропонує нові варіанти тим, нові шпалери, Flex Drop, режим супер енергоощадження, створення рингтонів, оновлений темний режим і багато іншого.

Oppo Reno 2F, Reno 10X Zoom і Oppo F15 були випущені з Android 9 Pie

Oppo Reno 2F був випущений з Android 9 Pie в жовтні 2019 року. Пристрій одержав оновлення Android 10 і тепер є частиною бета-програми ColorOS 11. Oppo Reno 10X Zoom також поставляється з Android 9 Pie і отримає друге велике оновлення Android у вигляді Android 11. Oppo F15 - дуже цікавий запис в списку пристроїв, що підтримують Android 11.

Oppo Reno 2F, Reno 10x Zoom і F15 отримують бета-оновлення Android 11

Як і інші пристрої, він поставляється з Android 9 Pie, але має набір мікросхем MediaTek. Нечасто можна побачити, що пристрої з чипсетами MediaTek отримують два основних поновлення Android. Так що дійсно чудово бачити такий рівень підтримки з боку Oppo.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: