Moto G Pro - перший пристрій Motorola з оновленням Android 11

Хоч пристрої Motorola працюють дуже близько до стандартних Android, компанія відстає від інших брендів з особливо налаштованою обробкою, коли йдеться про основні оновлення Android. Поки на багатьох пристроях Samsung встановлено оновлення для Android 11, весь обсяг телефонів Motorola 2021 ще не отримав таку саму процедуру. Наприкінці грудня 2020 року бренд оприлюднив список смартфонів для Android 11. На жаль, компанія не вказала дату випуску. Зараз, через місяць, перша слухавка отримує довгоочікуване оновлення Android 11. Можна було подумати, що Motorola Edge + буде першим пристроєм, який отримав його, зрештою, це був флагман Motorola 2020 року. Подумати ще раз. Першим пристроєм, що отримує Android 11, є Moto G Pro.

Згідно з повідомленням PiunikaWebo, Moto G Pro є першим пристроєм, який отримав оновлення Android 11. Поки що випуск, схоже, обмежений лише пристроями у Великобританії. Це показано на офіційній сторінці відстеження оновлення бренду. Кілька користувачів у регіоні також повідомили про це. Оновлення приносить цілий набір приємностей Android 11, таких як одноразові дозволи, бульбашки чату, елементи керування смартпристроями, реєстратор екрану, нові засоби управління мультимедіа у швидких налаштуваннях та багато іншого. Оновлення також приносить виправлення безпеки січня 2021 року та має розмір 1,13 ГБ.

Moto G Pro - перший пристрій Motorola з оновленням Android 11

Moto G Pro є частиною програми Android One

Здається, оновлення розповсюджується партіями. З цієї причини може знадобитися трохи часу, щоб дістатися до всіх відповідних підрозділів. Ви можете спробувати перевірити це оновлення примусово через меню Налаштування > Система > Додатково > Оновлення системи. Хоча Moto G Pro не є флагманом, він є частиною програми Android One. Теоретично він забезпечує принаймні два основних оновлення Android та регулярні виправлення безпеки. Виходячи з цього, пристрій також отримає Android 12 як останнє велике оновлення.
Читайте також: Підтверджена чотирикамерна камера Motorola Edge S, яка поставляється в декількох кольорах

Цікаво, що Moto G Pro доступний у США під назвою Moto G Stylus. Однак цей "варіант" не є частиною програми Android One. З цієї причини немає гарантії, що найближчим часом він отримає оновлення Android 11. Чесно кажучи, ми віримо, що воно дійде до пристрою, адже все програмне забезпечення Moto G Pro має працювати нормально на своєму колезі G Stylus. За допомогою кількох коригувань бренд може довести його до американської версії.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: