Фінансовий звіт LG за 2020 року підтверджує виснаження бізнесу смартфонів

Боротьба LG у бізнесі смартфонів не є секретом ні для кого. У минулому компанія мала солідні пропозиції на ринку смартфонів, бувши одним з першопрохідців у флагманському сегменті Android з такими успішними пристроями, як LG G2. Бренд також був будинком інноваційних ідей.

Наприклад, він представив один із перших смартфонів QHD у вигляді LG G3. Він також представив один з небагатьох модульних смартфонів у вигляді LG G5. Крім того, LG почав тенденцію дисплеїв 18: 9 ще за часів LG G6. Попри це, компанія збирає збитки за останні роки.

Хоч зусилля з приходом LG Velvet і LG Wing, компанія не змогла досягти успішного 2020 року. Корейський гігант поділився своїми фінансовими результатами за 2020 рік, ще раз показавши, що його бізнес на смартфонах спалює готівку.

Січень був наповнений багатьма чутками про майбутнє LG у бізнесі смартфонів. Попри той факт, що бренд продемонстрував смартфон LG Rollable на виставці CES 2021, схоже, що бренд справді вбиває свій бізнес зі смартфонів. Корейська технологічна фірма опублікувала свій фінансовий звіт за 4 квартал 2020 року, і цифри показують, що мобільний підрозділ обмежив збитки в розмірі 841,20 млрд. KRW (750,63 дол. США) за 2020 календарний рік. З огляду на ці результати, здається, навіть LG Rollable не може врятувати бізнес смартфона.

Фінансовий звіт LG за 2020 року підтверджує виснаження бізнесу смартфонів

У LG Mobile 23 квартал поспіль завершився збитком

Операційні збитки за жовтень-грудень становлять 248,5 млрд. KRW, що становить близько 222,93 млн. Доларів. Це відзначає 23 квартал поспіль LG Mobile, який закінчується програшем. У звіті зазначається, що основними проблемами є застій продажів преміальних пристроїв LG та дефіцит чипсетів 4G. На відміну від інших компаній, корейська фірма не змогла побудувати надійну стратегію 5G із доступними смартфонами. Навіть Velvet смішно завищений в порівнянні з іншими телефонами 5G китайських брендів. Компанія також запустила суперечливий варіант із Snapdragon 845, який вкладає в наш розум великий допит.

Чому телефон поставляється у 2020 році з чипсетом з 2018 року? Продажі смартфонів компанії принесли 1,39 трлн. Крон (1,24 млрд. Доларів). Це на 9,2% нижче, ніж у третьому кварталі, але водночас це майже на 5% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Ще раз, цього недостатньо, щоб класифікувати 2020 рік як рік-перемогу для LG.

Попри кривавий бізнес зі смартфонами, корейська фірма не здалася. Принаймні зараз офіційно не. Компанія вважає, що натиск на 5G призведе до збільшення попиту на її смартфони, оскільки споживчий попит, як очікується, повернеться до пандемічного рівня у 2021 році. Згідно з повідомленням, LG "уважно перегляне напрямок свого мобільного бізнесу" і "поділитися напрямком свого бізнесу, коли він буде визначений».

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: