Xiaomi запатентувала телефон зі знімною задньою камерою

Якщо ви вже давно працюєте в цьому технологічному сегменті, ім'я Project Ara напевно викличе деякі спогади. Це була концепція модульного телефону, яка придбала популярність, коли Google вирішила просувати проект за допомогою власного модульного смартфона.

Мета Project Ara полягала в тому, щоб дозволити користувачам «модернізувати» певні частини своїх смартфонів. Ви можете придбати модуль для модернізованого набору мікросхем, камеру з великою кількістю мегапікселів, більший акумуляторний модуль і т. і.

Перерахувавши ці можливості, дійсно легко зрозуміти, наскільки складно створити реальний продукт з цих ідей. На жаль, Project Ara так і не побачив світ, і компанії зберегли свої звичайні щорічні поновлення телефонів. Однак сьогодні новий патент від Xiaomi передбачає, що робота над модульною концепцією телефону все ще ведеться.

Xiaomi добре відома тим, що запатентувала незвичайний дизайн. Як показав час, не всі ці патенти фактично перетворюються в реальні продукти. Але їх досить, щоб показати нам, які компанії розробляють потай. Нещодавно ми побачили один з патентів компанії на висувну камеру з відбиваючим дзеркалом. сьогодні компанія 91Mobiles знайшла ще одну, на якій був знімний модуль камери.

Знімна камера Xiaomi може повернути модульні телефони

Відповідно до патенту, опублікованому в WIPO (Всесвітня організація інтелектуальної власності), патент Xiaomi показує смартфон з повноекранним дисплеєм. За словами Xiaomi, відповідь на цю Безрамковий панель - знімний модуль задньої камери. На макеті може бути кілька датчиків камери. Виріз одного з зображень показує, як буде виглядати телефон, якщо прибрати макет. Крім того, він також показує вкладення в верхній частині телефону. Так що знімну камеру можна використовувати для селфі. Таким же чином Xiaomi могла продавати різні модулі камери з великою роздільною здатністю, один з телеоб'єктивом для поліпшеного масштабування, інший для OIS і т. і.

Xiaomi - не єдина компанія, що працює над концепцією знімною камерою

Хоча немає належних доказів того, як компанія могла б цього домогтися, ймовірно, це робиться за допомогою магнітів. Варто відзначити, що це не перший випадок появи знімною камерою. Ще в грудні 2020 року патент показав, що Oppo також грає з цією ідеєю. Один з макетів показує макет з двома камерами в формі таблетки, а інший — круглий з вирізом для чотирьох датчиків.

Не чекайте повернення модульного телефону, оскільки цей патент не означає, що даний пристрій виробляється. Фактично, Xiaomi ще не випустила свій складаний смартфон після багатьох років експериментів з цією ідеєю. Так що до релізу цього сумного елемента може бути ще багато років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: