Тепер ви можете запускати кілька додатків Android одночасно в Windows 10

Microsoft реалізувала в Windows 10 дуже корисну функцію для власників смартфонів. Йдеться про появу підтримки одночасної роботи з декількома додатками Android в додатку «Ваш телефон» для Windows.

Функція була реалізована із запізненням - під час анонса Microsoft обіцяла запустити її ще в 2020 році. Але краще пізно, ніж ніколи.

Нагадуємо, що YourPhone дозволяє передавати додатки зі смартфона на комп'ютер. Фактично, ви можете запускати додатки Android зі свого смартфона через свій телефон в окремому вікні на вашому ПК і закріплювати їх на панелі завдань і в меню «Пуск» - як звичайні комп'ютерні програми.

Тепер ви можете запускати кілька додатків Android одночасно в Windows 10

З додаванням підтримки декількох Android-додатків одночасно, принцип роботи залишається тим самим, ви можете просто вивести на екран ПК більше одного вікна.

Як і раніше, на цю мить всі ці функції працюють тільки зі смартфонами Samsung з додатком Link to Windows.

Щоб активувати підтримку декількох додатків Android, ваш додаток «Телефон» на ПК має мати номер версії 1.20102.132.0 або вище, а додаток «Посилання на Windows» на смартфоні версії 2.1.05.2 або вище. ПК повинен працювати під управлінням Windows 10 2004 року (оновлення за травень 2020 р.) або більш пізньої версії.

Нова Windows 10X працює плавно і бездоганно на Surface Pro 7

В цей час Microsoft завершує роботу над своєю новою операційною системою Windows 10X, перший випуск якої очікується у 2021 році. Тим часом в мережі стали з'являтися спочатку скріншоти, а потім відео, що демонструють інтерфейс ОС.

Тепер ентузіаст-розробник XDeltaXForce опублікував відео, яке показує, що Windows 10X повністю працює на пристрої що існує, планшеті Microsoft Surface Pro 7 2019 року.

У попередніх демонстраціях використовувалася традиційна клавіатура і миша, але тепер ви можете бачити керування ОС за допомогою сенсорного екрана.
Читайте також: Xiaomi Mi 11 Pro використовує рішення з двома батареями місткістю 5000 мАг

Відео швидко знайомить глядачів з меню «Пуск», настройками та пропрієтарними додатками, які відрізняються від своїх аналогів в традиційній Windows 10. У ньому також демонструється багатозадачність і швидке перемикання між додатками.

Перші одноекранні пристрою Win 10X повинні з'явитися до кінця 2021 року. Моделі з двома екранами повинні з'явитися в наступному році.

Перша велика демонстрація абсолютно нової Windows 10X для недорогих пристроїв

Microsoft анонсувала Windows 10X ще у 2019 році як операційну систему, призначену для використання на пристроях з двома екранами. Потім минулого року компанія змінила напрямок і оголосила, що операційна система перейде на одноекранні пристрою.

Перед випуском в Інтернет просочилася майже остання робоча збірка операційної системи, що дозволило користувачам встановити її та випробувати. На вебсайті Windows Central опубліковано довге відео, що показує, як працює операційна система на ПК. На відео демонструється новий інтерфейс операційної системи, який ми раніше бачили тільки на скріншотах.

Windows 10X має оновлений інтерфейс, починаючи з її самої особливу рису — оновленої панелі завдань. На панелі завдань значки були переміщені в центр, а меню «Пуск» тепер повністю перероблено. У Windows 10X також є новий Центр дій з переробленими ярликами. Windows 10X отримала сильно спрощений файловий менеджер, операційна система запускає всі програми в повноекранному режимі.

Windows 10X - це полегшена версія Windows, яка не повинна замінювати Windows 10 на настільних комп'ютерах. Він призначений для недорогих ноутбуків і планшетів. Найбільша проблема з цією версією полягатиме в тому, що вона ще не підтримує застарілі додатки Windows, а це означає, що ви обмежені Microsoft Store і веб додатками.

Win 10X буде доступний пізніше в цьому році.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: