LG і Qualcomm спільно розроблять платформу 5G в автомобілі

LG може подумати про вихід з бізнесу смартфонів. Проте, компанія як і раніше працює в багатьох інших сегментах і кожен квартал встановлює рекорди продажів. Тепер підрозділ LG Electronics оголосило про партнерство з американським виробником мікросхем Qualcomm Technologies Inc для розробки автомобільних платформ 5G. За словами одного з керівників LG, це стратегічний крок компанії LG, яка прагне до розширення на ринках, що розвиваються автомобільних технологій.

Для тих, хто не знає, Qualcomm - провідний виробник і постачальник напівпровідників номер один в області телематики та бездротової автомобільного зв'язку. Судячи з усього, компанія прагне розвернути те, що вона назвала «надійними, підключеними, інтелектуальними та враховують місце розташування транспортними засобами наступного покоління» зі своєю розширюється групою партнерів. На цей момент Qualcomm встановила партнерські відносини з LG, Continental AG і ZTE Corp.

За словами Пак Чон Сана, віцепрезидента LG Electronics, LG і Qualcomm Technologies є лідерами мобільних інновацій. Обидві компанії внесуть свій багаторічний досвід досліджень і розробок в автомобільну промисловість. Однак найбільшу увагу буде приділено розробці передових автомобільних платформ 5G.

LG і Qualcomm спільно розроблять платформу 5G в автомобілі

Qualcomm і LG - давні партнери в автомобільному сегменті галузі. Тепер обидві компанії вважають, що 5G - це шлях до створення повністю підключеної автомобільної платформи. За оцінками, до 75% всіх автомобілів, які будуть продані у 2027 році, будуть мати вбудовану стільниковий зв'язок. Це показує, як технологія 5G в автомобільному сегменті буде продовжувати розвиватися в найближчі роки.

У LG і Qualcomm давня історія партнерства

Ще у 2004 році Qualcomm і LG працювали разом над розвитком телематичних технологій. У 2017 році дует підписав угоду про співпрацю в області рішень для підключених автомобілів. Крім того, у 2019 році LG і Qualcomm домовилися про посилення автомобільної інформаційно-розважальної системи LG webOS Auto. Ґрунтуючись на цьому останньому партнерство, ми можемо сказати, що компанії просто відновлюють роботу, переходячи на еру 5G.

Корейська компанія поки будує стратегічні плани щодо зміцнення позицій в сегменті автомобільних рішень. Це частина ширшої стратегії, що приносить хороші плоди для LG. Як уже згадувалося, компанія збирає хороші плоди у всіх своїх сегментах, крім ринку смартфонів. Ще в грудні минулого року корейська фірма підписала угоду про партнерство з канадським виробником автозапчастин Maga International Inc. Дует буде поставляти електромобілі та автомобільні запчастини.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: