Випущені iOS 14.4 і iPadOS 14.4 з повідомленням «для неоригінальної камери»

202101ios 14 1

Після безлічі бета-версій Apple, нарешті, випускає офіційну стабільну версію iOS 14.4 та iPadOS 14.4. Ці два поновлення містять значні поліпшення, а також виправлення безпеки ядра і Webkit. З цієї причини рекомендується встановити ці оновлення відразу. Цікаво, що нова прошивка також містить спірний момент — за чутками, повідомлення, яке попереджатиме користувачів iPhone 12, якщо у них є «неоригінальні камери».

Згідно Apple, неназване шкідливий додаток може отримати підвищені привілеї та служити шлюзом для експлойтів. Проблеми з WebKit дозволили віддаленим зловмисникам запустити шкідливий код на вашому телефоні.

 

Нове оновлення iOS 14.4 доступно для iPhone 6s і новіше. Це також відноситься до iPod Touch 7gen. Новий iPadOS 14.4 вийде на iPad Air 2, iPad mini 4 і новіше. Крім нового повідомлення, яке попереджатиме, чи є на вашому iPhone 12 модифіковані камери, воно також надає можливість сканувати менші QR-коди. Існує також можливість класифікувати пристрої Bluetooth в настройках, які допомагають збирати вимірювання рівня звуку в навушниках на сторонніх пристроях.

Варто зазначити, що власники HomePod Mini також отримають підтримку Ultra Wideband на моделях iPhone 12, які оснащені чіпом Apple U1. Це може прискорити перемикання між HomePod mini та iPhone. Це може забезпечити швидшу передачу музики та тактильну зворотний зв’язок. Ви можете побачити всі подробиці в журналі змін нижче:

Список змін поновлення iOS 14.4:

 • Менші QR-коди для камери.
 • Можливість класифікувати тип пристрою Bluetooth в Настройках для правильної ідентифікації навушників для звукових сповіщень.
 • Повідомлення про те, що камера на вашому iPhone не може бути підтверджена як нова справжня камера Apple в iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max.
 • Виправлена ​​поява артефактів на фотографіях HDR, зроблених на iPhone 12 Pro.
 • Виправлена ​​проблема з віджетом, не показувались оновлені дані про діяльність.
 • Усуває проблему із затримкою набору тексту і відсутністю підказок тексту за допомогою клавіатури.
 • Клавіатура може показуватися в повідомленнях неправильною мовою.
 • Виправлення аудіоісторій з програми Новини в CarPlay може не відновитися після припинення для голосових вказівок або Siri.
 • Виправлена ​​помилка, через яку включення управління перемикачем в спеціальних можливостях могло перешкоджати відповіді на телефонні дзвінки з екрана блокування.

Список змін поновлення IPADOS 14.4:

 • Менші QR-коди для камери.
 • Можливість класифікувати тип пристрою Bluetooth в настройках для правильної ідентифікації навушників для звукових сповіщень.
 • Виправити Введення може відбуватися з затримкою, і пропозиції слів можуть не показуватися на клавіатурі.
 • Виправлена ​​проблема, через яку клавіатура не показувалась правильною мовою в повідомленнях.

Оновлення розгортається поступово, тому на всі пристрої може знадобитися кілька днів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua