Google випускає кольорові теми для Android 12

Google готується випустити нову версію своєї мобільної операційної системи Android 12. Тим часом ентузіасти відкривають для себе все нові функції, які чекають нас з запуском Android 12.

На цей раз інформацією поділився сайт 9to5Google. Відповідно до джерела, Google працює над колірними темами для Android. Вони дозволять вам вибрати один основний колір і один додатковий колір, які будуть відбиватися на зовнішньому вигляді всієї системи.

Google випускає кольорові теми для Android 12

Елементи інтерфейсу будуть "перефарбовані" відповідно до обраної темою, включаючи оповіщення і швидкі налаштування. Теми також будуть підтримуватися сторонніми додатками, що призведе до єдиного стилю основного інтерфейсу та інтерфейсу додатку.

Це серйозний крок вперед в порівнянні з Android 10 і Android 11, де ОС і додатки можуть перемикатися тільки між темними і світлими темами. Самі виробники Android-смартфонів часто пропонують різні теми; але в Android 12 це буде можливо відразу на системному рівні.

Google повертає корисні функції в Android 12

Відповідно до джерела, Google поверне в наступній версії своєї операційної системи Android (Android 12) функцію, яка активно тестувалася і повинна була з'явитися в Android 11. Розробники Google називають цю функцію «Columbus».

Під цим позначенням ховається можливість виконувати ряд дій, двічі торкнувшись задньої панелі смартфона; приблизно так само, як екран пробуджується при натисканні на дисплей. За замовчуванням подвійне натискання на спину повинно було запускати Google Assistant; але ми можемо призначити цю дію практично будь-якого іншого дії: вимкнути будильник, запустити камеру, зупинити відтворення відео, відключити звук при вхідному дзвінку і т. д.

В Android 12 Columbus буде виконувати тільки деякі дії, використовуючи цю функцію, ви можете знову викликати Google Assistant, зробити знімок екрана, пригальмувати та відновити відтворення відео, відкрити повідомлення або меню фонових додатків.

Щоб запобігти випадковому натисканню або інші дії, які можна інтерпретувати як подвійне натискання; користувачеві спочатку необхідно зареєструвати цей «жест». Також в настройках Андроїда можна повністю відключити Columbus.

В Android 12 з'явиться повністю новий режим роздільного екрана

Google готує цікаві нововведення для Android 12. Крім спрощеної процедури передачі паролів Wi-Fi, обмеженого режиму мережі і загадкового сплячого режиму, деякі розробники виявили нову функцію, яка порадує власників смартфонів з великими екранами.

Йдеться про перероблений режим багатозадачності з розділеним екраном. У цьому режимі ви можете показувати відразу два додатки (іноді більше) і використовувати їх одночасно. Це особливо корисно на смартфонах з великими дисплеями.

Використовувати кілька додатків одночасно. Тепер вам потрібно відкрити одне з них, потім активувати режим розділеного екрана для цього додатка, використовуючи перегляд останніх додатків, і вибрати другий додаток. Це рішення часто було не дуже зручним, і такі виробники, як Samsung, LG і Microsoft, пропонували свої альтернативи.

Згідно 9to5Google, Google готує повністю перероблений режим поділу екрана під назвою App Pairs. При перегляді недавніх додатків App Pairs дозволяє розглядати пару додатків як одну задачу.

Таким чином, користувач може об'єднати два додатки, які він часто використовує разом. Тоді він може легко запустити або повернутися до них після роботи з іншими додатками. Щоб проілюструвати роботу функції, 9to5Google створив макет того, як ця функція може виглядати.

Google випускає кольорові теми для Android 12

 

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: