У світі вже більше мільярда активних iPhone

Apple похвалилася важливим досягненням під час телефонної конференції з інвесторами з приводу квартальних результатів. Генеральний директор Apple Тім Кук повідомив журналістам, що кількість активних смартфонів iPhone у всьому світі вже перевищило мільярд. На кінець 2019 року компанія повідомила про 900 мільйонах активних iPhone.

Загальна кількість активних пристроїв Apple досягла 1,65 мільярда, що значно вище 1,5 мільярда пристроїв у відповідному кварталі рік тому і 1,4 мільярда два роки тому.

Ця статистика включає всі активні iPhone, медіа плеєри iPod touch, iPad, Mac, Apple TV і Apple Watch, що використовуються у всьому світі.

У світі вже більше мільярда активних iPhone

Apple остаточно перемогла Samsung на світовому ринку смартфонів

Apple обігнала Samsung і стала провідним світовим брендом смартфонів на тлі рекордних продажів смартфонів iPhone. В останньому кварталі минулого року компанія продемонструвала величезний стрибок, в той час, як позиції Huawei сильно ослабли.

За даними Counterpoint Research, постача смартфонів iPhone в попередньому кварталі виросли на 22%. Зростання викликане випуском лінійки iPhone 12, що підтримує мережі п'ятого покоління. Також не впали продажі попередніх моделей, попит на які після зниження цін залишається стабільним.

Компанія поставила 90 мільйонів смартфонів і займає понад 23% ринку. Аналітики відзначають, що Apple зміцнила свої позиції в преміальному сегменті смартфонів в Китаї. За словами генерального директора Apple Тіма Кука, два з трьох найбільш продаваних преміальних смартфонів в Китаї — від Apple.

У світі вже більше мільярда активних iPhone

Друге місце за підсумками кварталу зайняла компанія Samsung, яка отримала близько 19% ринку. Третє місце зайняла Xiaomi, за нею йдуть Oppo і Vivo, які посіли четверте і п'яте місця відповідно. Huawei опустилася на 6 місце.

Якщо розглядати результати за рік, то лідирує Samsung, на другому місці Apple, на третьому Huawei, за ним слідують Xiaomi, Oppo, Vivo і Realme. Останній був самим швидкозростаючим брендом минулого року.

IDC: Ринок смартфонів повертається до зростання

Експерти аналітичної компанії IDC підвели підсумки четвертого кварталу 2020 року і всього року на ринку смартфонів. Як йдеться у відповідному звіті, ринок смартфонів повернувся до зростання. Продажі в четвертому кварталі 2020 року склали 385,9 млн одиниць, що на 4,3% більше, ніж смартфонів, проданих в четвертому кварталі 2019 року. При цьому за весь 2020 рік смартфонів було продано на 5,9% менше, ніж у 2019 році.

У світі вже більше мільярда активних iPhone

За підсумками четвертого кварталу 2020 року Apple була названа лідером ринку. Йому вдалося збільшити продажі в річному вираженні, тобто в порівнянні з аналогічним кварталом минулого року на 22,2% - з 73,8 до 90,1 млн пристроїв. Це призвело до збільшення частки Apple з 19,9% до 23,4%. На другому місці Samsung, яка в річному вираженні збільшила продажі на 6,2%, в результаті чого її частка збільшилася з 18,8% до 19,1%. Третє місце займає Xiaomi. Його частка збільшилася з 8,9% до 11,2%. У п'ятірку лідерів також входять Oppo і Huawei. Частка Oppo збільшилася з 8,3% до 8,8%. Частка Huawei знизилася з 15,2% до 8,4%.

У світі вже більше мільярда активних iPhone

Що стосується 2020 року в цілому, Samsung залишилася лідером з 20,6% ринку. На другому місці Apple з 15,9%. Частка Huawei, яка займає третє місце за підсумками 2020 року, становить 14,6%. Четверте місце належить Xiaomi, частка якого становить 11,4%, п'яте - Vivo, частка якого становить 8,6%. У 2019 частка Samsung склала 21,6%, Apple - 13,9%. Huawei - 17,5%, Xiaomi - 9,2%, Vivo - 8,0%.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: