Смартфон Samsung Galaxy Z Fold 3 зі складним екраном з'явиться в травні

Як ми всі знаємо, в останні роки Samsung прагне просувати розробку продуктів для смартфонів зі складним екраном. Зараз вона запустила дві лінійки продуктів з фіксованими складними екранами, а саме Galaxy Z Fold для бізнесу і Galaxy Z Flip для моди та портативності.

Samsung Galaxy Z Fold 2 був офіційно випущений в серпні минулого року, менш ніж пів року тому. Тепер, згідно з останніми новинами, Samsung може заздалегідь випустити на ринок нове покоління смартфонів зі складним екраном. Як ви здогадалися, мова йде про Galaxy Z Fold 3.

Згідно з повідомленнями місцевих корейських ЗМІ, Samsung Galaxy Z Fold 2 має високий ступінь завершеності, і проблема недостатньої міцності екрану і шарнірів була значно вирішена. Загальні показники ринку перевершили очікування. Samsung заздалегідь випустить нове покоління продуктів. З чуток, запуск — травень.

Смартфон Samsung Galaxy Z Fold 3 зі складним екраном з'явиться в травні

Фактично, деякий час назад ми отримали деяку інформацію про цю нову машину. Крім того, ми бачили рендери у високій роздільній здатності. За їх словами, Samsung Galaxy Z Fold 3 в цілому продовжить дизайн продукту попереднього покоління. Задня камера має зовнішній вигляд, схожий на серію Galaxy 21. Збільшено співвідношення внутрішнього і зовнішнього екранів.

Особливості нового смартфона Samsung зі складним екраном

Варто відзначити, що на рендері видно, що передній екран апарату не має отвори для фронтальної камери. Це викликало багато дискусій. Деякі аналітики вважають, що він буде використовувати технологію камери під екраном.

Це небезпідставно. Попередня заявка компанії Samsung на товарний знак «UPC» (камера під панеллю) в Південній Кореї підтвердила чутки про те, що в цьому році компанія випустить камеру під екраном.

Ми також знаємо, що Samsung Galaxy Z Fold 3 буде оснащений стилусом S Pen, а також ультратонким екраном нового покоління зі скляним покриттям. Останнє може ефективно поліпшити стійкість екрану до подряпин. Таким чином, він краще витримає тертя при використанні стилуса.

Що стосується конфігурації, то Samsung Galaxy Z Fold 3 буде оснащений новітнім флагманським процесором Qualcomm Snapdragon 888. Екран також буде підтримувати дозвіл QXGA (2048 × 1536) або менших і частоту оновлення 120 Гц.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: